piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościMaster Truck Show 2023 już w piątek

Master Truck Show 2023 już w piątek

Jak zwykle zlot Master Truck odbędzie się na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi koło Opola, gdzie przez trzy dni, od 14 do 16 lipca 2023 nie zabraknie emocjonujących atrakcji dla każdego.

W tym roku Międzynarodowy Zlot Master Truck Show odbędzie się już po raz dziewiętnasty. Niedługo minie dwadzieścia lat odkąd do Opola zjeżdżają wyjątkowe ciężarówki z całej Europy.

Święto tuningu

Najważniejsze są oczywiście tuningowane pojazdy. Swój udział można zgłaszać na stronie mastertruck.pl. Już zapowiedzieli się m.in. znani ze swej tuningowej fantazji Szwedzi. W rodzimych warsztatach firm specjalizujących się w upiększaniu, już nie tylko ciężarówek, ale wszelkiego rodzaju ciekawych wehikułów, praca również idzie już pełną parą. Na Master Trucku każdy chce pokazać coś nowego i zaskoczyć zarówno publiczność, jak i kolegów konkurujących o tytuł najlepszego Master Trucka sezonu.

Master Truck

Z pewnością będzie można cieszyć oczy pięknymi motywami aerografowych malunków oraz niebanalnymi aranżacjami ze stali nierdzewnej, podziwiać pięknie wypieszczone, tapicerowane jasną skórą wnętrza (i tu uwaga! – nie wchodzimy do środka w butach i bez zgody właściciela!), czy wreszcie zachwycać się niesamowitymi kompozycjami świetlnymi, stworzonymi z niezliczonych dodatkowych lampek i lampeczek, tworzących razem swoiste dzieła sztuki na kołach. A to wszystko w jedynej w swoim rodzaju, legendarnej już, niepowtarzalnej atmosferze, której smaku dodają toczące się wokół aktywności.

Drift i palenie gumy

W tym roku zaplanowano liczne pokazy: od palenia gumy i driftowania ciężarówką, poprzez akrobatyczne wyczyny motocyklistów, aż po sporą dawkę muzyki do słuchania i tańczenia!

Na estradzie zlotu pojawi się m.in. Kuba Folwarczny, laureat trzydziestej pierwszej ogólnopolskiej Zimowej Giełdy Piosenki, a smakowitych wrażeń muzycznych dostarczą występy formacji typu tribute, które zaprezentują największe i niemalże kultowe już hity znanych i lubianych wykonawców. W tym roku wystąpią: Suzi Quatro, Tina Turner oraz Smokie, w których repertuarze jest nieśmiertelne „Living Next Door to Alice”.

Master Truck to już nie tylko ciężarówki. Wśród uczestniczących pojazdów spotkać będzie można wszelkiego rodzaju przedstawicieli techniki motoryzacyjnej, ciekawe, zwykle zaoceaniczne samochody osobowe, oldtimery, a także motocykle. Wszystko to jeszcze długo po wydarzeniu będzie można śledzić, wspominać i odnajdywać się w kolejnych odcinkach programów „Na Osi” i „Trucker Clubu” emitowanych w telewizjach: Motowizja, Tele5, TVC i Adventure HD oraz oczywiście w internecie na naosi.pl, youtube oraz player.pl.

Zlot i targi

Zlot jest też gratką dla amatorów militariów, jazdy w terenie, czy ścigających się wraków, a dzięki pokazom powietrznym oraz lotom widokowym, nie zawiodą się też miłośnicy maszyn latających. W licznych konkursach i zawodach, poddających sprawdzianowi wiedzę, siłę, spryt i umiejętności – i to nie tylko w precyzyjnej jeździe „TIR-em” –będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody i pamiątkowe gadżety zlotowe. A to jeszcze nie wszystko.

Jednocześnie odbywać się będą branżowe Targi Master Truck, gdzie producenci i dystrybutorzy przedstawią swoją najnowszą ofertę. W „Extreme Zone” znajdą coś dla siebie nie tylko najmłodsi. Będą tam karuzele, samochodziki i inne urządzenia wesołego miasteczka, takie jak Space Booster czy Thunder.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź