poniedziałek, 4 marca, 2024
Strona głównaWarto przeczytać

Warto przeczytać

Volvo FH Aero. Wydajność rośnie

Nowe Volvo FH Aero godzi wymagania dnia dzisiejszego z wyzwaniami przyszłości: bliższej i dalszej. Przede wszystkim jest bardziej wydajne. Może zaoszczędzić do 5% energii w porównaniu z poprzednikiem i o tyle samo spada emisja spalin.

Krzysztof Rosół, Scania Polska: Jakość obsługi w centrum uwagi

– Tak dynamicznego rozwoju nie notowaliśmy od lat – mówi Krzysztof Rosół, dyrektor działu usług serwisowych Scania Polska S.A. Należące do spółki serwisy będą jeszcze bardziej wydajne, nastąpi dalszy wzrost jakości, a nowe usługi pozwolą klientom realizować zadania jeszcze bardziej niezawodnie.

Transport lotniczy: Pilne i cenne

Transport lotniczy uzupełniony przez drogowy jest jedną z najszybszych i najbardziej niezawodnych metod przewozu. Wysoki poziom bezpieczeństwa ładunku gwarantują odpowiednio skonstruowane jednostki ładunkowe i pojazdy.

Transport intermodalny: Obiecujący mimo spadku

Od dwóch lat zmniejsza się ilość towarów w transporcie intermodalnym w Polsce. Znawcy są jednak zgodni, że jest to chwilowe wahnięcie i nadchodzą dla niego tłuste lata.

fleetLOG 2/2024

Zapraszamy do lektury magazynu fleetLOG 2/2024. Pod koniec stycznie była premiera Volvo FH Aero. Przyszedł więc czas, żeby lepiej się przyjrzeć zastosowanym w tym pojeździe zmianom.

Monika Trzosek, Volvo Trucks: To był nasz wspólny sukces

Volvo Trucks po latach wspinania się w rankingu najpopularniejszych marek pojazdów ciężarowych w Polsce, zakończyło rok 2023 pozycją lidera. Co miało największy wpływ na ten sukces, czy dzisiaj floty są gotowe na elektromobilność oraz czego możemy się spodziewać w tym roku na rynku pojazdów ciężarowych, pytamy Monikę Trzosek, dyrektor sprzedaży w Volvo Trucks Polska.

Ewolucja rynku. Dwie dekady sprzedaży na OTOMOTO

OTOMOTO to platforma sprzedażowa, która jest znaczącym kanałem w sprzedaży samochodów ciężarowych. Dwadzieścia lat temu ten serwis motoryzacyjny zaczął przenosić handel pojazdami z giełd do rzeczywistości internetowej. Dzisiaj ścieżka zakupowa niemal wszystkich klientów zaczyna się w internecie, a z szerokich zasięgów dotarcia do klientów z całej Polski korzysta coraz więcej sprzedawców. Nie tylko tych największych.

Mariusz Piszczek, DAF Trucks: Rewolucja ma swoją cenę

W roku 2023 DAF po 7 latach stracił pozycję lidera na rynku pojazdów o dmc powyżej 6 t. Co złożyło się na tę zmianę, jak została przyjęta nowa gama pojazdów przez rynek, z jakimi problemami zmaga się obecnie branża i kiedy możemy liczyć na pozytywną zmianę, pytamy Mariusza Piszczka, dyrektora zarządzającego DAF Trucks Polska

DAF XB. Nowa energia w mieście

Najnowszy DAF XB podnosi standardy w dystrybucji. Warianty z silnikiem wysokoprężnym mogą być zasilane biopaliwami, a w gamie są również podwozia elektryczne.

Marcin Majak, Renault Trucks: Musimy być gotowi na mniejszy popyt w tym roku

Do Renault Trucks w Polsce należy 6% rynku pojazdów ciężarowych. Czy zeszłoroczny wynik jest satysfakcjonujący, jakie czynniki najmocniej oddziaływały na ten rynek w 2023 r. oraz czego możemy się spodziewać w tym roku, pytamy Marcina Majaka, dyrektora sprzedaży Renault Trucks Polska.

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź