poniedziałek, 4 marca, 2024
Strona głównaLogistyka 4.0Transport kombinowany

Transport kombinowany

100 lokomotyw Siemens Mobility dla CARGOUNIT

Siemens Mobility i CARGOUNIT podpisały umowę ramową na zakup 90 lokomotyw Vectron MS, z czego 30 zostało już zamówionych. Dodatkowo CARGOUNIT zamówił 10 Smartronów. Pierwsze dostawy lokomotyw planowane są na 2025 rok.

Transport lotniczy: Pilne i cenne

Transport lotniczy uzupełniony przez drogowy jest jedną z najszybszych i najbardziej niezawodnych metod przewozu. Wysoki poziom bezpieczeństwa ładunku gwarantują odpowiednio skonstruowane jednostki ładunkowe i pojazdy.

Krone dostarcza naczepy koleją

Klienci Krone z południowo-zachodnich Niemiec mogą teraz korzystać z nowego rozwiązania logistycznego: od 2024 r. nowe pojazdy Krone będą do nich docierać transportem kombinowanym.

Nowa naczepa Fliegl do transportu intermodalnego

W związku ze wzrostem zainteresowania przewozami intermodalnymi, firma Fliegl przedstawiła nową wersję naczepy RoadRunner, przystosowaną do tego typu zadań.

Girteka rozwija usługi intermodalne

Girteka rozwija usługi intermodalne jako zrównoważoną alternatywę dla dostaw całopojazdowych (FTL).

Nowe połączenie Chiny-Kirgistan-Uzbekistan

CEVA Logistics uruchomiła międzynarodowe połączenie w transporcie drogowym (TIR) Chiny-Kirgistan-Uzbekistan, które otworzy nowe szlaki handlowe w Chinach i Azji Środkowej.

Bezpieczeństwo ładunków w transporcie intermodalnym

Seris Konsalnet jako jedna z pierwszych firm branży security wprowadziła usługi monitorowania wszystkich typów ładunków intermodalnych.

Firma BGT rozszerza transport o nowe rynki

Firma logistyczna BGT rozszerza dział transportów multimodalnych o nowe rynki, ułatwiając klientom import towarów z Korei, Wietnamu, Indii, Malezji, Tajlandii oraz Tajwanu.

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź