poniedziałek, 4 marca, 2024
Strona głównaAktualnościApollo Tyres współpracuje z GEFCO we Francji

Apollo Tyres współpracuje z GEFCO we Francji

Apollo Tyres zawarło nową umowę dystrybucyjną z GEFCO na dostawę opon do klientów we Francji. Nowa umowa już skróciła czas realizacji zamówień.

Apollo Tyres rozpoczęło integrację GEFCO ze swoim łańcuchem dostaw w maju. Od tego czasu partnerstwo skróciło średni czas realizacji zamówień do mniej niż czterech dni. Poprawiło też ogólną obsługę zamówień i dostaw dla klientów.

Szybsza dostawa

GEFCO koncentruje się na realizacji zamówień od 6 do 40 opon. Odbiera produkty z magazynów Apollo Tyres w Enschede w Holandii. Większe zamówienia Apollo będą nadal realizowane przez innego, sprawdzonego partnera, który zazwyczaj odbiera produkty z fabryki na Węgrzech.

Aby jeszcze bardziej poprawić wydajność łańcucha dostaw, Apollo Tyres wdrożyło kompleksowy system Transport ORDER Management. Dokładniej monitoruje on dostawy i zapewnia klientom informacje w czasie rzeczywistym. Zespół obsługi klienta jest dostępny za pośrednictwem portalu dostaw Apollo Tyres, aby odpowiadać na pytania i udostępniać aktualizacje.

– Wierzymy, że ta współpraca z GEFCO zapewni nam lepszą zdolność do zaspokojenia rosnącego popytu na nasze opony TBR w całej Francji, zwiększając satysfakcję oraz lojalność wśród nowych i obecnych klientów – mówi John Nikhil Joy, dyrektor klastra Europe – Truck & Bus Tyres w Apollo Tyres.

Apollo Tyres na targach Solutrans

Apollo Tyres zaprezentuje swoje nowe opony EnduRace RA 2 i EnduMile LHT na Solutrans, czołowych francuskich targach ciężkich i lekkich pojazdów użytkowych. Odbędą się one w Lyonie w dniach 21-25 listopada. Na stoisku 119 w hali 3C firma zaprezentuje również popularną gamę opon do naczep ciężarowych EnduRace RT 2. Została ona niedawno rozszerzona o rozmiar 385/55.

Apollo Tyres

W oponie ciężarowej EnduRace RA 2 zastosowano nowy wzór bieżnika i najwyższej jakości materiały. Ma to zapewnić imponujący poziom przyczepności i prowadzenia, niskie opory toczenia i zwiększoną trwałość w porównaniu z poprzednią generacją. Zgodnie z opiniami przewoźników średnio- i długodystansowych, uzyskano 5% wzrost przebiegu i 10% poprawę zarówno oporu toczenia, jak i trakcji. Opona jest w stanie pracować w trudnych warunkach, takich jak śnieg, i jest certyfikowana do użytku w trudnych warunkach pogodowych ze znakiem „płatka śniegu”.

Aby zaspokoić potrzeby wysoce konkurencyjnego europejskiego rynku opon do naczep długodystansowych, firma wprowadza na rynek zupełnie nową oponę EnduMile LHT. Opona ta jest jak dotąd najtrwalszą i najbardziej paliwooszczędną oponą ciężarową firmy. Przewyższa najlepiej sprzedające się produkty w segmencie LHT i jako pierwsza opona ciężarowa Apollo ma klasę A pod względem oporów toczenia.

Zaprezentowana zostanie również EnduRace RT2, opona do naczep. Zapewnia ona najwyższe standardy osiągów w każdych warunkach pogodowych, oporów toczenia oraz zwiększonych przebiegów i trwałości. Pomimo wysokiej klasy osiągów, opona pozostaje wysoce opłacalnym rozwiązaniem w bardzo konkurencyjnym segmencie.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź