sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaWarto przeczytaćKatarzyna Dziewicka jurorką w konkursie WWCOTY

Katarzyna Dziewicka jurorką w konkursie WWCOTY

Katarzyna Dziewicka, redaktor naczelna magazynu fleetLOG została jurorką w konkursie na Światowy Samochód Roku wybierany przez Kobiety.

Konkurs na Światowy Samochód Roku wybierany przez Kobiety (ang. WWCOTY – Women’s World Car of the Year) wyłania najlepsze samochody w sześciu kategoriach: auto miejskie, sportowe, rodzinny SUV, duży model osobowy, duży SUV oraz pikap/terenówka 4×4. Jurorkami jest 70 pań reprezentujących 49 państw z pięciu kontynentów. W 2023 roku konkurs odbył się już po raz trzynasty.

Katarzyna Dziewicka jest związana z motoryzacją od przeszło 20 lat. W kręgu jej zainteresowań są samochody osobowe i użytkowe, a także szeroko pojmowana problematyka transportu i logistyki. Jest pasjonatką nowoczesnych technologii, zgłębiającą nowinki dotyczące nowych typów napędu i systemów wspomagających jazdę, których ukoronowaniem są samochody autonomiczne. W sercu ma ciepły kącik również dla samochodów zabytkowych.

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat pełniła funkcję redaktor naczelnej czasopism o tematyce motoryzacyjnej. Publikuje również autorskie filmy na swoim kanale YouTube, gdzie znaleźć można testy i prezentacje nowych pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów, a także ciekawostki i opowieści o autach klasycznych. Aktywnie działa w mediach społeczenościowych, prowadząc m.in. profil Classic car. Oldtimer na facebooku i instagramie. Jej najnowszym projektem jest fleetLOG, magazyn i portal poświęcony zagadnieniom nowoczesnego transportu i logistyki.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź