wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaLogistyka 4.0Dachser codziennie do Singapuru

Dachser codziennie do Singapuru

Dachser Singapur dodał do oferty codzienną usługę frachtu lotniczego na trasie Singapur – Frankfurt.

Klienci skorzystają z gwarantowanego czasu tranzytu 72 godziny, a także z dostępu do gęstej europejskiej sieci transportowej dostawcy usług logistycznych z Frankfurtu.

Ważny węzeł

Lotnisko w Singapurze jest jednym z największych lotnisk w Azji i ważnym węzłem komunikacyjnym dla Europy. Przesyłki stąd wysyłane docierają do Frankfurtu, gdzie są wprowadzane do europejskiej sieci Dachsera, a w kolejnym kroku dystrybuowane do miejsc docelowych. Wysoka częstotliwość dostaw pozwala na szybki i niezawodny transport towarów. Platforma internetowa eLogistics informuje klientów o każdym etapie i umożliwia śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym.

Opcja ekologiczna

Klienci frachtu lotniczego mogą wybrać rezerwację „Sustainable Fuel” (ang. zrównoważone paliwo). Usługa jest oferowana za dodatkową opłatą na wszystkich trasach na świecie. Dzięki „zrównoważonemu paliwu lotniczemu”, zwanemu w skrócie SAF, przesyłki lotnicze mogą być transportowane przy mniejszej o 30% emisji gazów cieplarnianych. Jako potwierdzenie zakupu biopaliwa oraz redukcji emisji, którą można wliczyć do śladu węglowego, Dachser przygotuje na życzenie klienta raport o emisji oraz zaświadczenie potwierdzające jej redukcję i. W takim dokumencie można znaleźć informacje na temat zużytych litrów SAF i dokładnej bazy surowcowa wykorzystanej w SAF.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź