sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPROACE MAX – ruszyła produkcja nowej Toyoty

PROACE MAX – ruszyła produkcja nowej Toyoty

Toyota już produkuje swój największy samochód dostawczy. PROACE MAX ma sześć konfiguracji przestrzeni ładunkowej w wersji furgon. Występuje też z podwoziem do dalszej zabudowy. Można dobrać również otwartą skrzynię załadunkową oraz wywrot jedno lub trójstronny.

Za produkcję Toyoty PROACE MAX odpowiadają europejskie fabryki Stellantisa w Gliwicach oraz Atessie (Włochy). W polskich zakładach powstają samochody z napędem elektrycznym, natomiast z włoskiej fabryki wyjeżdżają egzemplarze z silnikami 2.2 D-4D. Połączone są z 6-biegową skrzynią manualną lub 8-biegowym automatem.

Można już zamawiać największy samochód dostawczy w ofercie marki Toyota. PROACE MAX, jak każdy model z linii Toyota Professional, jest objęty Gwarancją PRO na trzy lata lub do 1 000 000 km. Ten nowy model oferuje ogromne możliwości konfiguracji egzemplarza i dostosowania go do potrzeb biznesu. Samochód łączy w sobie ładowność i pojemność przestrzeni ładunkowej. Także wydajne napędy oraz wyrazisty design. Nowa Toyota występuje z nadwoziem furgon, furgon brygadowy, a także z podwoziem do dalszej zabudowy. Istnieje również możliwość dobrania fabrycznej otwartej skrzyni załadunkowej z wywrotem lub bez. W przypadku skrzyń i podwozi wybrać można pojedynczą lub podwójną kabinę oraz napęd elektryczny.

Wnętrze Toyoty PROACE MAX.

Nowy van Toyoty jest dostępny w dwóch wersjach wyposażenia – Active oraz Comfort. Dostępne są dwie długości rozstawu osi, trzy długości oraz trzy wysokości nadwozia. A także sześć wersji kolorystycznych. Podwozie do zabudowy oraz wariant ze skrzynią połączono z wersją wyposażenia Active.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź