piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualności„Pomorska Miss Scania” w tym roku na stadionie

„Pomorska Miss Scania” w tym roku na stadionie

„Pomorska Miss Scania” odbędzie się w tym roku 26 sierpnia na terenie Polsat Plus Arena w Gdańsku.

– Po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii naszego zlotu wychodzimy poza teren serwisu Scania w Gdańsku. W tym roku „Pomorska Miss Scania” zyskuje zupełnie nowy wymiar, rozwijamy się, wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu uczestników oraz naszych partnerów. Zapraszamy wszystkich fanów na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk w ostatni weekend sierpnia – informuje Łukasz Pokropek, dyrektor oddziału Scania Gdańsk.

Wyjątkowy dzień

Przez jeden dzień w roku najbardziej znane pojazdy Scania w Polsce będą dostępne dla fanów w jednym miejscu. Odwiedzający teren stadionu podczas „Pomorskiej Miss Scania 2023” będą mogli zobaczyć niezwykłe, efektownie pomalowane i stunigowane Scanie. Każda ciężarówka biorąca udział w zlocie to wyjątkowe dzieło sztuki, którego przygotowanie zajęło wiele godzin pracy. Wśród samochodów znajdą się pojazdy nowej generacji, Scanie Super, ciężarówki specjalistyczne i zabytkowe oraz elektryczne. Jak co roku zostaną również wybrane najpiękniejsze i najciekawsze pojazdy w kilku kategoriach.

„Pomorska Miss Scania” popularyzuje zawód kierowcy i stwarza przestrzeń do rozmowy o przyszłości i rozwoju transportu w naszym regionie, w formie mini-targów dla profesjonalistów. Odwiedzający imprezę będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm z branży transportowej, m.in. dostawcami zabudów, agregatów i naczep.

Podczas „Pomorskiej Miss Scania” nie zabraknie koncertów i konkursów dla dorosłych i dzieci. Na miejscu będzie też kilkanaście food trucków z kuchnią z całego świata. Imprezę zakończy tradycyjną paradą pojazdów Scania głównymi ulicami Gdańska w asyście policji.

Zasady konkursu

Konkurs „Pomorska Miss Scania” jest przeznaczony dla kierowców i właścicieli polskich firm transportowych na postawie zgłoszenia online. Udział ciężarówki w konkursie można zarejestrować tutaj.

Do konkursu dopuszczone będą wyłącznie pojazdy Scania, które mogą zostać wyróżnione w 5 kategoriach konkursowych. Każdego roku o nagrodę główną i tytuł „Pomorskiej Miss Scania” walczy kilkudziesięciu właścicieli i kierowców Scanii. O wygranej decyduje jury składające się z przedstawicieli magazynów branżowych i kierownictwa oddziału Scania w Gdańsku.

Podczas konkursu równie ważne są głosy fanów. Goście odwiedzający imprezę będą mogli wskazać najpiękniejszą ich zdaniem Scanię, która otrzyma tytuł „Miss Scania Publiczności”. Inne przyznawane podczas wydarzenia tytuły to: „Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania” oraz „Pomorska Miss Scania Weteran Szos / Pojazd Specjalny”, dla najlepiej utrzymanych pojazdów Scania wyprodukowanych przed 1990 r.

Program „Pomorskiej Miss Scanii 2023”

13:00       Oficjalne rozpoczęcie imprezy.

13:15 – 15:15    Wybory Pomorskiej Miss Scania. Konkurencje dla kierowców. Konkursy dla dorosłych i dzieci.

16:00       Ogłoszenie wyników konkursów oraz zwycięzców „Pomorskiej Miss Scania 2023”

16:45       Zbiórka na paradę pojazdów ulicami Gdańska

17:00 – 19:00    Parada pojazdów ulicami Gdańska

19:00 – 20:00    Koncert i zakończenie imprezy

Organizatorami wydarzenia są Scania Polska S.A. oraz Scania Finance Polska Sp. z o.o.


Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź