czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAktualnościIntegracja Goodyear DriverHub z Mercedes-Benz Truck App Portal

Integracja Goodyear DriverHub z Mercedes-Benz Truck App Portal

Goodyear zintegrował swoją aplikację mobilną DriverHub z portalem Mercedes-Benz Truck App, dzięki czemu kierowcy i floty korzystający z samochodów ciężarowych Mercedes-Benz uzyskają dostęp do danych o stanie opon w pojeździe w czasie rzeczywistym.

Informacje te pozwolą zwiększyć wydajność operacyjną i konkurencyjność flot poprzez optymalizację prac konserwacyjnych.

Wysoka czułość

Aplikacja Goodyear DriverHub została zaprojektowana tak, aby w jednym miejscu zapewnić kierowcom i operatorom flot dostęp do dokładnych danych o stanie opon w czasie rzeczywistym. Dane są zbierane przez inne systemy Goodyear, w tym m.in. Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint i Goodyear DrivePoint. Posiadanie kompletnych danych pozwala lepiej planować prace konserwacyjne oraz wymianę opon.

W przypadku wykrycia anomalii w odczytach poziomów ciśnienia i temperatury w oponach, kierowcy otrzymują natychmiastowe alerty i powiadomienia z precyzyjnymi informacjami na temat uszkodzonej opony oraz stopnia pilności naprawy. Czujniki i oprogramowanie Goodyeara jest na tyle precyzyjne, że nie tylko wykrywa, ale rozróżnia szybkie i powolne ubytki ciśnienia, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze. Powiadomienia pozwalają kierowcom na podjęcie natychmiastowych i odpowiednich działań, co pomaga zmniejszyć prawdopodobieństwo incydentów związanych z oponami.

DriverHub

Wydajny i konkurencyjny

– Goodyear jest dumny z roli lidera w opracowywaniu rozwiązań do kontroli opon, czego dowodem jest integracja aplikacji Goodyear DriverHub z portalem Mercedes-Benz Truck App Portal – powiedział Piotr Czyżyk, dyrektor zarządzający Goodyeara ds. rozwiązań proaktywnych i flot w Europie. – To przykład naszego zaangażowania w zwiększanie wydajności, konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju w branży transportu drogowego. Płynnie integrując nasze dane dotyczące opon z portalem aplikacji Mercedes-Benz Truck, umożliwiamy kierowcom i operatorom flot podejmowanie świadomych decyzji, które wspierają optymalizację działalności ich flot i przyczyniają się do bardziej zrównoważonej przyszłości.

– Cieszymy się, że możemy ogłosić nasze partnerstwo z Goodyear w rozwoju aplikacji Goodyear DriverHub na Mercedes-Benz Truck App Portal. Wspólnie rewolucjonizujemy sposób, w jaki kierowcy ciężarówek doświadczają jazdy, łącząc najnowocześniejsze technologie i innowacje, aby zapewnić wszystkim bezpieczniejsze i bardziej wydajne podróże – dodał Antonio Argentieri, menedżer produktu ds. łączności, Mercedes-Benz Trucks UK.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź