sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaTransport 4.0TelematykaTomTom i Bridgestone Mobility Solutions dla elektryfikacji

TomTom i Bridgestone Mobility Solutions dla elektryfikacji

Pełny pakiet technologii lokalizacyjnych TomTom zasili system do zarządzania flotą Bridgestone Mobility Solutions, aby pomóc w elektryfikacji i obsłudze flot. 

TomTom zawarł wieloletnią umowę z Bridgestone Mobility Solutions. Porozumienie przyniesie rozwiązania ułatwiające eksploatacjie flot elektrycznych. Oprogramowanie do zarządzania flotą Webfleet firmy Bridgestone Mobility Solutions wykorzystuje nawigację TomTom, mapy i dane o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym z ponad 600 milionów urządzeń połączonych siecią na całym świecie. Rezultatem jest zintegrowane rozwiązanie, które pozwala firmom zarządzać wszystkimi pojazdami na jednej platformie. Dzięki rozszerzeniu współpracy, Webfleet włączy najnowsze dane TomTom dotyczące pojazdów elektrycznych i produkty do wyznaczania tras do swoich rozwiązań dla elektromobilności.

– Dzięki współpracy z TomTomem pomagamy przyspieszyć elektryfikację floty, wykorzystując dane o ruchu drogowym, mapy i nawigację, aby zoptymalizować dostawy, poprawić styl jazdy kierowcy i zasięg oraz zwiększyć ogólną produktywność – powiedział Paul Verheijen, wiceprezes ds. produktów i współpracy w Bridgestone Mobility Solutions.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź