piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaLogistyka 4.0project44 otwiera nowe biuro w Krakowie

project44 otwiera nowe biuro w Krakowie

project44 otwiera nowe biuro w Krakowie, służyć będzie jako centrum do pracy nad innowacjami w globalnym łańcuchu dostaw w regionie.

project44, firma zajmująca się widocznością łańcucha dostaw, ogłosiła otwarcie najnowszego, przestronnego biura w Krakowie. Inauguracja odbyła się we wtorek 16 maja 2023 roku z udziałem m.in. Marka Brzezinskiego, ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce, Jacka Majchrowskiego, prezydenta Krakowa oraz Jetta McCandlessa, dyrektora generalnego project44.

project44
Uroczyste otwarcie nowego biura project44 w Krakowie. Wstęgę przecinają (od lewej): Jett McCandless, dyrektor generalny project44, Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa i Mark Brzezinski, ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Kraków wesprze rozwój międzynarodowy

– Otwarcie nowego biura w Polsce to kluczowy punkt w naszej strategii rozwoju w Europie i na całym świecie. Dzięki temu rośniemy i odpowiadamy na aktualne potrzeby naszych klientów. Cieszymy się, że działania w Polsce mogą przynieść najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw i zapewnić możliwość rozwoju kariery w regionie aż 180 nowym osobom, które dołączą do naszego zespołu – podkreśla McCandless.

project44 zatrudnia ponad 400 pracowników w całej Europie. Krakowskie biuro ma za zadanie wesprzeć szybki, międzynarodowy rozwój firmy. Po odnotowaniu ponad 50% wzrostu przychodów w ujęciu rocznym i pozyskaniu ponad 400 nowych klientów w ostatnim roku fiskalnym, project44 znajduje się w okresie dynamicznego rozwoju. Wiąże się z tym fakt, że klienci poszukują nowych rozwiązań dotyczących widoczności łańcucha dostaw.

project44

Widoczność od początku do końca

– Jesteśmy zachwyceni ciągłą ekspansją project44 w regionie. By dostarczać ulepszone rozwiązania do monitorowania transportu spotowego, postanowiliśmy wejść w partnerstwo z marką. Cieszymy się, że razem możemy rosnąć i obsługiwać wspólną bazę klientów w Europie. Dzięki tej ekspansji, umożliwimy większej liczbie spedytorów, przewoźników i firm załadunkowych świadczenie usług na jak najwyższym poziomie –  zaznacza Piotr Hunker, dyrektor generalny Trans.eu.

– Spedytorzy, dostawcy i przewoźnicy na całym świecie potrzebują możliwości śledzenia w czasie rzeczywistym towarów przemieszczanych w łańcuchu dostaw. Dzięki temu, mogą dokładnie przewidzieć czas dostawy i, poprzez zwiększenie wydajności, działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Siedziba w Krakowie, będąca ważnym elementem naszej europejskiej strategii, sprawi, że będziemy wspierać działania jeszcze większej liczby firm w regionie. Nie możemy się doczekać, aż dzięki najbardziej innowacyjnej na świecie platformie widoczności od krańca do krańca (ang. end-to-end), staną się one jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku – dodaje Renaud Houri, zajmujący się korzyściami dla pracowników (ang. EVP – employee value proposition) w środowisku międzynarodowym w project44.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź