czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaLogistyka 4.0Dachser Polska: nowy kierownik logistyki kontraktowej

Dachser Polska: nowy kierownik logistyki kontraktowej

Dachser Polska ma nowego kierownika logistyki kontraktowej. Z początkiem kwietnia 2023 roku stanowisko to objął Seweryn Zawko.

Seweryn Zawko to skuteczny manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży logistycznej. Od 2008 roku pracował w kilku polskich i zagranicznych firmach z branży TSL. Był odpowiedzialny za spedycję krajową i międzynarodową oraz logistykę magazynową, w tym magazyny celne. W ostatniej dekadzie z sukcesami zarządzał warszawskim oddziałem LOXX, a następnie frachtem drogowym i logistyką kontraktową w Rhenus Freight Logistics.

Solidną podstawą do zdobywania tych doświadczeń były studia na Politechnice Warszawskiej oraz studia podyplomowe na kierunku logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Ugruntowaniem wiedzy były studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Dachser Polska: stały rozwój

W firmie Dachser Polska jako kierownik logistyki kontraktowej będzie odpowiedzialny za wdrożenie strategii rozwoju tego obszaru w naszym kraju.

– Efektywna logistyka kontraktowa wymaga nie tylko odpowiedniej infrastruktury czy doskonałych procesów, ale także właściwych ludzi, którzy będą potrafić zdefiniować potrzeby klienta i skonfigurować optymalny łańcuch dostaw. Dlatego cieszymy się, że tak doświadczony manager jak Seweryn Zawko dołącza do naszej firmy – powiedział Jarosław Witkowski, w imieniu zarządu Dachsera Polska

W Dachserze logistyka kontraktowa to rozwiązania magazynowo-transportowe, które pozwalają klientowi zoptymalizować budżet oraz skrócić czas realizowanych dostaw. To inteligentne i kompleksowe połączenie efektywnej gospodarki magazynowej z paneuropejską wydajną siecią transportu drogowego oraz lotniczego i morskiego. To także szereg usług dodatkowych, takich jak np. obsługa celna, etykietowanie, wstępny montaż czy konfekcjonowanie zestawów. W ramach logistyki kontraktowej Dachsera w Polsce oferuje siedem magazynów o łącznej powierzchni 31 000 metrów kwadratowych, położonych w strategicznych lokalizacjach we Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu oraz działający od kilku miesięcy w Toruniu.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź