czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaLogistyka 4.0Nowa platforma Prologis Essentials Europe

Nowa platforma Prologis Essentials Europe

Prologis uruchamia nową platformę Essentials w Europie. Zapewnia ona obsługę wszelkich operacji magazynowych w sposób zrównoważony, w dowolnym momencie, również po zakończeniu okresu najmu.

Platforma obejmuje szeroką gamę systemów regałowych, sprzętu do kompletacji zamówień, wózków widłowych, systemów łączności i informatycznych oraz automatyzację. Oprócz opcji zakupu i wynajmu, Operations Essentials obejmuje programy odkupu i możliwości finansowania. To kolejna nowość w branży, pozwalająca klientom odzyskać koszty, gdy najbardziej tego potrzebują.

Magazyn po opieką

– Niezależnie od wielkości firmy, prowadzenie działalności wraz z zarządzaniem codziennymi operacjami magazynowymi, zwłaszcza podczas relokacji, jest wyzwaniem. Eliminujemy ten problem, oferując nasz wysoki standard usług na każdym etapie współpracy, wykorzystując naszą skalę działania i globalną wiedzę – mówi Mark Zulver, starszy wiceprezes i dyrektor programu Essentials z Prologis Europe.

Energia i Zrównoważony Rozwój Essentials przekłada się na oszczędności dla klientów dzięki programom wykorzystywania energii słonecznej, takim jak SolarSmart i StorageSmart. Wyprodukowana tak energia może być wykorzystywana przez pompy ciepła czy ładowarki pojazdów elektrycznych.

Usługa Elektromoblność Essentials ułatwia klientom płynne wdrożenie zelektryfikowanej floty, a Pracownicy Essentials wspiera klientów rozwiązaniami w rekrutacji, utrzymania najzdolniejszych pracowników i zwiększaniu wydajności poprzez certyfikację, inteligentną logistykę i bezpieczny sprzęt, a także szkolenia podnoszące kwalifikacje, dostępne obecnie w wybranych krajach, a wkrótce w całej Europie.

Nowa platforma zapewnia kompleksowe podejście do codziennych potrzeb magazynowych. Menedżerowie Essentials Solutions pełnią rolę doradców, którzy dążą do zrozumienia biznesu klienta i zaproponowania właściwych rozwiązań dotyczących organizacji pracy i kadr. Powstałe tak rozwiązania pozwalają unikać zakłóceń i usprawniać procesy. Elastyczne i przyszłościowe rozwiązania są wdrażane w ramach budżetu i zgodnie z potrzebami klienta w uzgodnionym terminie.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź