piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaLogistyka 4.0BCUBE w Prologis Park Dąbrowa

BCUBE w Prologis Park Dąbrowa

Z początkiem października do budynku DC1C w Prologis Park Dąbrowa wprowadził się BCUBE, polski oddział włoskiej grupy specjalizującej się w logistyce kontraktowej oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw dla różnorodnych branż, między innymi motoryzacyjnej.

BCUBE zajął 19 346 mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz 433 mkw biurowej w budynku DC1C. Umowę podpisano na pięć lat, z możliwością przedłużenia. Firma działa od 30 lat i zatrudnia w Polsce 2000 pracowników.

– Szukaliśmy magazynu, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie fabryk naszych kluczowych klientów z branży motoryzacyjnej. Znaleźliśmy nie tylko doskonałą lokalizację i wysokiej klasy obiekt dystrybucyjny, ale także partnera, który potrafi wnieść znaczącą jakość do naszego biznesu – podsumował Tomasz Strugacz, dyrektor handlowy BCUBE Poland Services Sp. z o.o.

Przyszłość logistyczna na Górnym Śląsku

Prologis Park Dąbrowa to nowoczesne centrum dystrybucyjne o łącznej powierzchni ponad 144 000 metrów kwadratowych. W pobliżu parku przebiega wiele ważnych szlaków komunikacyjnych, takich jak droga krajowa 94 czy trasa szybkiego ruchu S1, która zapewnia bezpośrednie połączenie z autostradą A4 i Międzynarodowym Portem Lotniczym w Katowicach.

– Dziękuję BCUBE za zaufanie, witamy w gronie klientów – podsumowała Katarzyna Nobis, dyrektor ds. leasingu i doświadczenia klienta w Prologisie.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź