piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościElektryczny Mercedes? Na co można liczyć?

Elektryczny Mercedes? Na co można liczyć?

Elektryczny Mercedes? Klienci wciąż mają wątpliwości, ale importer stara się je rozwiać. Wraz z EQV i eVito oferuje rozwiązania ułatwiające zakup i użytkowanie.

Decydując się na EQV 300 można skorzystania z dopłaty do 55 tys. zł brutto. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru udoskonalonej ładowarki ściennej Wallbox 2.0 czy przenośnego zestawu ładującego, który pasuje do większości instalacji elektrycznych. Wybór ładowarki jest możliwy już za 1 zł brutto, a dodatkowo firma przeprowadza kompleksowy audyt instalacji domowych.

Klient może otrzymać także pakiet 4 pierwszych przeglądów gratis i możliwość przedłużenia ochrony gwarancyjnej o dodatkowe 24 miesiące z pomocą Pakietu Gwarancyjnego za 1 zł brutto. Jeśli elektryczny Mercedes zawiedzie w trasie, np. dojdzie do awarii technicznej, wypadku lub rozładowania baterii w całej Europie Mercedes-Benz zapewnia dalszą jazdę po usunięciu usterki, w tym np. holowanie do najbliższej stacji ładowania w ramach usługi Mercedes Benz Mobilo. Ponadto klient otrzymuje kartę do ładowania Mercedes me Charge L bez miesięcznych kosztów abonamentu przez pierwszy rok. Auto posiada także 8-letnią gwarancję na baterię lub na 160 tys. przejechanych kilometrów.

Elektryczny Mercedes
Tablica rozdzielcza Mercedesa-Benza eVito.

Elektryczny Mercedes: Dlaczego nie eVito?

Wybierając eVito można wykorzystać dwa programy wsparcia: w ramach premii od Mercedesa-Benza Polska można oszczędzić do 28 000 złotych, zaś udział w programie NFOŚiGW, Mój Elektryk, pozwoli uzyskać zwrot do 70 000 złotych. Elektryczny Mercedes oferowany jest z dodatkami, w tym np. ładowarką nowej generacji Wallbox 2.0. oraz Pakietem Gwarancyjnym (z limitem 200 000 km), zapewniającym dodatkowe 24 miesiące opieki po upływie gwarancji. Gratis klient otrzyma pakiet czterech pierwszych przeglądów oraz pakiet Gwarancji Mobilności Mercedes-Benz MobiloVan. Niezależnie od tego gwarancja na baterię eVito to 8 lat lub 160 000 km.

– Mercedes-Benz Vans dąży do stałego rozwoju segmentu aut elektrycznych, naszym celem jest jednak nie tylko sprzedaż, ale także partnerskie podejście do klientów, którzy mogą liczyć na wsparcie zarówno przed, jak i po zakupie wybranego modelu – wyjaśnia Thomas Greipel, dyrektor zarządzający Mercedes-Benz Vans.

Elektryczny Mercedes
Mercedes-Benz EQV
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź