piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaLogistyka 4.0Z Raben Logistics Polska we Wrocławiu na cały świat

Z Raben Logistics Polska we Wrocławiu na cały świat

Raben Logistics Polska we Wrocławiu oferuje teraz nowe możliwości dystrybucji międzynarodowej z indywidualnie dostosowanymi rozwiązaniami dla klientów.

Przykładem są „szyte na miarę” dostawy w ciągu 24 godzin w całych Węgrzech, Austrii i Słowacji dla jednego z klientów oddziału.

W 2022 roku wrocławski oddział Rabena rozbudował swoje połączenia międzynarodowe, dzięki czemu możliwa jest realizacja serwisu 24h dla klientów z Wrocławia i okolic do Pragi oraz Hradec Kralove. Nowe połączenia obejmują m.in. Czechy, Austrię, Węgry oraz Litwę i realizowane są w czasie 48 godzin.

Warto podkreślić, że połączenia oferowane przez Raben Logistics Polska we Wrocławiu są codzienne, co zapewnia nie tylko stałą i nieprzerwaną obsługę klientów, ale i ciągłość dostaw.

– Położenie geograficzne Wrocławia naturalnie sprzyja uruchamianiu połączeń w regonie Europy Środkowej i Wschodniej. Nowo otwierane relacje są kluczowe dla skutecznego, terminowego oraz przede wszystkim bezpiecznego transportu. Ponadto bezpośrednie, codzienne wyjazdy z Wrocławia pozwalają nam na tworzenie indywidualnych rozwiązań logistycznych np. poprzez skrócenie czasu dostaw do wspomnianych 24 godzin, co buduje przewagę konkurencyjną naszych klientów jak również optymalizuje ich koszty. Jest to szczególnie istotne w perspektywie aktualnych trendów w gospodarce – komentuje Jakub Choma, dyrektor dystrybucji międzynarodowej regionu.

Raben Logistics Polska we Wrocławiu wciąż ma przestrzeń i możliwości do dalszego rozwoju dystrybucji międzynarodowej. Zwłaszcza, że operacje prowadzone są z nowego obiektu, magazynu typu cross dock o powierzchni 8000 mkw.

Wolumeny, które Raben Logistics Polska obsługuje we Wrocławiu wynoszą ponad 50 000 przesyłek miesięcznie, co przekłada się na ok. 80 000 miejsc paletowych oraz 3000 rozładowanych i załadowanych aut w skali miesiąca. Przewożone towary pochodzą z sektorów takich jak: branża przemysłowa, motoryzacyjna, elektroniczna oraz artykuły szybkozbywalne, w tym żywność.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź