piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościGrupa Renault w programie firmy Webfleet

Grupa Renault w programie firmy Webfleet

Pojazdy należące do Grupy Renault będą uczestniczyć w programie OEM.connect firmy Webfleet.

Za pomocą OEM.connect pojazdy osobowe i dostawcze należące do Grupy Renault z wbudowanymi fabrycznie systemami łączności, są gotowe do integracji z rozwiązaniem firmy Webfleet bez konieczności instalacji dodatkowych urządzeń. Dzięki temu menedżerowie flot będą mogli łatwiej, szybciej i taniej korzystać z rozwiązań telematycznych.

Webfleet: w drugiej połowie roku

Dzięki OEM.connect pojazdy Grupy Renault będą mogły przesyłać dane bezpośrednio na platformę Webfleet. Do podłączenia pojazdów niezbędny jest jedynie numer identyfikacyjny pojazdu (VIN). Firmy używające pojazdów Grupy Renault mogą uzyskać dostęp do standardowych aplikacji, które usprawniają działalność flotową i wspierają menedżerów w zwiększaniu wydajności floty, obniżaniu kosztów operacyjnych oraz promowaniu bezpiecznej jazdy.

– Z radością witamy Grupę Renault w naszym programie OEM.connect – mówi Taco van der Leij, wiceprezes Webfleet Europe w Bridgestone Mobility Solutions. – Dołączenie kolejnego popularnego producenta samochodów do programu, podkreśla wartość dodaną, jaką OEM.connect tworzy dla naszych wspólnych klientów i znaczenie danych telematycznych i ich praktycznych zastosowań dla flot.

Program OEM.connect dla pojazdów Grupy Renault będzie dostępny w Europie w drugiej połowie 2023 roku.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź