czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAktualnościGrajewo: IV zlot samochodów ciężarowych Truck Show Podlasie 2023

Grajewo: IV zlot samochodów ciężarowych Truck Show Podlasie 2023

W miniony weekend odbył się już IV zlot samochodów ciężarowych Truck Show Podlasie 2023. Trzy dni obfitowały w sporo atrakcji. Oprócz tuningowanych pojazdów, można było zobaczyć wersje limitowane niektórych marek, a nawet ciężarówkę z napędem elektrycznym. Sporym wydarzeniem były też Mistrzostwa Polski Operatorów Żurawi Leśnych.

W tym roku zlot Truck Show Podlasie zgromadził więcej pojazdów niż poprzednio, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło imprezę. Niektóre ciężarówki musiały pokonać długą drogę, żeby znaleźć się na zlocie. To najlepiej świadczy o randze imprezy. Można było podziwiać m.in. samochody firmy TomTech, Repiński, Knyszyński, Palmet Trans, Gemtrans, Wermar czy Pluta Transport. Wśród prezentowanych pojazdów sporo było przeznaczonych do przewozu drewna, co jest naturalne w tej okolicy. Pojawił się również „Jelczon” w nowej odsłonie. Swoje wyjątkowe Volvo FH pokazał coraz popularniejszy na zlotach i innych imprezach branżowych, Raptus.

Truck Show Podlasie również biznesowo

Na zlocie Renault Trucks wraz z firmą Hydrofast pokazały wspólnie pojazdy do przewozu drewna. Natomiast Iveco pochwaliło się swoim S-Way w limitowanej wersji TurboStar.

Iveco S-Way TurboStar

Wśród uczestników zlotu było też Volvo FE Electric należące do firmy Dalubo Kędzierscy. Nie zawiodła również firma Star-San-Duo ze Starachowic. Do Grajewa przyprowadziła Stara 1466, który już niedługo trafi do ekipy „Starem 266 dookoła świata”.

Oprócz podziwiania ciekawych ciężarówek uczestnicy mogli się też zapoznać z ofertą handlową różnych firm. Do Grajewa przyjechali m.in. LONTEX, MOYA, Apollo Tyres, Hydrofast, Power Oil, SAF Holland, PTM Polska i Alior Bank SA.

Nie mogło się też obyć bez nagród.

NAJŁADNIEJSZE CIĘŻARÓWKI

Zlotu – Scania Celebrytka Timberfast

Powiatu Grajewskiego – Scania PNT 95957 Motycki Trans

Publiczność – Dywizjon 303 Repiński Transport i Spedycja

Wnętrze – POT AN22 Palmet Trans

Oświetlenie – NO 889X TransBud

Wybrana przez kobiety – DAF TO TomTech

Wybrana przez dzieci – N1 TEDI .TediTrans

Organizatora – Lucky Ledy Pluta Transport

Do prac leśnych – WGM 8159G DevDrew

Najgłośniejszy wydech – ELC 43666 Cezmar

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź