wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościToyota Yaris Van debiutuje w Polsce

Toyota Yaris Van debiutuje w Polsce

Toyota Yaris jest teraz dostępna w polskich salonach marki w wersji ciężarowej z napędem benzynowym lub hybrydowym.

Toyota Yaris Van to najtańszy samochód dostawczy w ofercie marki. Może być napędzany silnikiem benzynowym 1,5 l o mocy 125 KM wykorzystującą silnik 1,5 l hybrydą o mocy 116 KM. Do wyboru są wersje wyposażenia Comfort, Executive, Selection Style i GR SPORT.

Toyota Yaris: odwracalna zmiana

Konwersja jest wykonywana przez polski oddział Toyoty. W ramach przebudowy demontowana jest tylna kanapa z oparciem oraz pasy bezpieczeństwa dla pasażerów drugiego rzędu, a w ich miejsce instaluje się kratę oddzielającą przestrzeń pasażerską od ładunkowej oraz płaską podłogę. Po zmianach przestrzeń ładunkowa Yarisa Van ma 130 cm długości, od 95 do 125 cm szerokości oraz w zależności od wersji od 70 do 80 cm wysokości. Otwór załadunkowy ma wymiary 82 na 100 cm.

toyota yaris

Zmiana seryjnych Yarisów na wersje ciężarowe jest wykonywana w Polsce, dlatego opcja ta jest dostępna zarówno dla samochodów zamówionych z fabryki, jak i tych, które są już w transporcie do Polski lub znajdują się w centrum logistycznym. Sprzedaż jest prowadzona w sieci dilerskiej Toyoty. W razie potrzeby auto można przywrócić do seryjnej konfiguracji osobowej.

Cena konwersji wynosi 4500 zł brutto. Toyota Yaris w konfiguracji ciężarowej z silnikiem benzynowym 1,5 w wersji wyposażenia Comfort kosztuje 86 400 zł brutto i jest dostępny w leasingu Kinto One od 1151 zł netto miesięcznie. Cena dostawczego Yarisa Comfort z napędem hybrydowym wynosi 101 400 zł brutto, a miesięczna rata w leasingu Kinto One od 1261 zł netto.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź