czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAktualnościTono Nasch w radzie nadzorczej Grupy Krone

Tono Nasch w radzie nadzorczej Grupy Krone

Tono Nasch został powołany 1 czerwca 2023 roku do rady nadzorczej Grupy Krone.

53-letni partner zarządzający rodzinną firmą ISP Salzbergen ma rozległą wiedzę na temat nowych technologii, w tym automatyzacji, cyfryzacji i elektromobilności. Firma ISP zajmująca się początkowo testowaniem paliw i środków smarnych, rozrosła się do laboratorium badawczego testującego kompletne układu napędowe i pojazdy.

Sześciu specjalistów

Obecnie rada nadzorcza grupy liczy sześć osób, z Bernardem Krone jako przewodniczącym. Alfons Veer, ekspert finansowy i wiceprzewodniczący rady, ma bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i wnosi znaczący wkład w kształtowanie strategii finansowej. Philip von dem Bussche, rolnik i długoletni prezes działających na arenie międzynarodowej firm zajmujących się uprawą nasion, doradza w kwestiach związanych z maszynami rolniczymi. Przedsiębiorca rodzinny Wilhelm-Friedrich Holtgrave, którego firma specjalizuje się w tkaninach obiciowych, zajmuje się logistyką i zarządzaniem, a Bernd Meerpohl, ekspert w dziedzinie technologii hodowli zwierząt i właściciel firmy specjalizującej się w wyposażeniu budynków hodowlanych, wnosi swoje wszechstronne doświadczenie w sektorze rolniczym.

– Doświadczenie Nascha jest doskonałym uzupełnieniem kompetencji członków naszej rady nadzorczej – mówi Bernard Krone. – Z niecierpliwością czekamy na możliwość wykorzystania jego wiedzy specjalistycznej do dalszego rozwoju naszej grupy.

Tono Nasch
Rada nadzorcza Grupy Krone w pełnym składzie. Od lewej: Tono Nasch, Philip von dem Bussche, Alfons Veer, Bernard Krone, Wilhelm-Friedrich Holtgrave oraz Bernd Meerpohl.
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź