wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościNowy silos Kässbohrer dla LPG Polonia

Nowy silos Kässbohrer dla LPG Polonia

Kässbohrer dostarczył firmie LPG Polonia nowy silos kiprowany K.SSK 50.

Nowy, bardzo lekki silos dla LPG Polonia typu Kässbohrer K.SSK 50 ma pojemność 50 m3.

W uroczystości przekazania pojazdu wziął udział Emil Pawłowski, reprezentujący firmę LPG Polonia Sp. z o. o. SKA oraz Kamil Łukaszuk, regionalny kierownik ds sprzedaży w Kässbohrer Polska Sp. z o.o.

LPG Polonia ma siedzibę w Warszawie. Specjalizuje się w transporcie szerokiej gamy produktów, takich jak paliwa płynne (benzyna bezołowiowa, olej napędowy, biodiesel, gaz propan-butan, estry), AdBlue oraz produkty chemiczne i petrochemiczne na terenie całej Europy. Nowy pojazd wzmocnił flotę, która obejmuje już dwa silosy kiprowane Kässbohrer K.SSK 50 i cztery silosy kiprowane K.SSK 60.

Kässbohrer najlżejszy na rynku

– Cieszymy się, że do naszej floty dołączył wysokiej jakości silos kiprowany marki Kässbohrer. K.SSK 50 to najlżejszy silos o pojemności 50 m³ na rynku. Zaangażowanie Kässbohrera w innowacje i jakość jest głównym powodem, dla którego współpracujemy z tą marką. Nasz nowy zakup nie tylko zmaksymalizuje wydajność operacyjną, ale także odzwierciedli nasze zaangażowanie w świadczenie najlepszych usług dla klientów w całej Europie. Przez lata mieliśmy okazje wielokrotnie przekonać się o niezawodności i jakości silosów kiprowanych Kässbohrera K.SSK 60 i K.SSK 50. Dzięki tym wydajnym naczepom z przyjaznym dla użytkownika systemem rozładunku, osiągamy oczekiwaną efektywność w naszej działaniach. Wierzę, że nasza dalsza współpraca z marką Kässbohrer będzie się rozwijała, a my będziemy nadal świadczyć najlepsze usługi dla naszych klientów – powiedział Piotr Walasek, prezes zarządu LPG Polonia Sp. z o. o. SKA.

Kässbohrer

– Kässbohrer stara się sprostać coraz to nowym wymaganiom nowoczesnego transportu, zapewniając wydajność i bezpieczeństwo – zapewnił Kamil Łukaszuk, regionalny kierownik ds. sprzedaży w Kässbohrer Polska Sp. z o.o. – Z masą własną wynoszącą 6020 kg, K.SSK 50 jest najlżejszym silosem kiprowanym o pojemności 50 m³ na rynku. Dzięki udoskonalonym kątom przepływu i gładkim aluminiowym powierzchniom, K.SSK 50 umożliwia płynny rozładunek materiału. Ponadto K.SSK 50 oferuje elektropolerowany stożek wyładowczy ze stali nierdzewnej i 4-calowy kolektor ze stali nierdzewnej jako standardowe wyposażenie. Zwiększają one wydajność oraz ułatwiające konserwację. Nasze silosy kiprowane K.SSK są dostępne w wersjach o pojemności od 40 do 90 m3 w zależności od konkretnych potrzeb transportowych klientów.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź