wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościZmiany w zarządzie Grupy Raben

Zmiany w zarządzie Grupy Raben

Grupa Raben zmienienia skład kierownictwa w Polsce i oddziałach zagranicznych od 1 sierpnia 2023 roku.

Janusz Anioł, który z Grupą Raben związany jest od 1992 roku, a od 18 lat pełni funkcję dyrektora generalnego i wiceprezesa Raben Logistics Polska, teraz przechodzi do zarządu włoskiego na stanowisko dyrektora regionalnego Włoch, zastępując na tej pozycji Wojciecha Brzuskę. Janusz Anioł, wraz z zespołem, rozwinął Raben Logistics Polska do roli największego polskiego operatora logistycznego.

Grupa Raben
Wojciech Szafran

– Z naszą grupą jestem związany od ponad 30 lat, przez ten czas mogłem uczestniczyć w strategicznym rozwoju firmy, byłem zaangażowany w pozyskiwanie i wdrażanie nowych klientów, restrukturyzację, liczne inwestycje, tworzenie nowych oddziałów czy też wdrażanie innowacji technologicznych. Teraz przyszedł czas na kolejne, tym razem europejskie zadanie we Włoszech – powiedział Janusz Anioł. – Dziękuję mojemu zespołowi, klientom i partnerom biznesowym Raben Logistics Polska za te wszystkie wspólne lata.

Stanowisko dyrektora generalnego Raben Logistics Polska obejmie Wojciech Szafran, który wcześniej przez 8 lat pełnił w spółce funkcję dyrektora regionu Gądki. Wojtek jest absolwentem Politechniki Poznańskiej i studiów MBA na Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Całe życie zawodowe jest związany z Raben Logistics Polska, gdzie w 2004 rozpoczął praktyki studenckie. Przez kolejne lata zdobywał doświadczenie m.in. w działach dystrybucji międzynarodowej i sprzedaży sukcesywnie rozwijając się i awansując.

Grupa Raben
Lucyna Zaborowska-Princ

– Miałem szczęście spotkać na swojej zawodowej drodze ludzi, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem. Nie było by mnie tutaj gdyby nie oni, ludzie z pasją, których wsparcie, mądrość i inspiracja były i są nieocenione – skomentował Wojciech Szafran. – Wspólnie z zespołem będziemy kontynuowali rozwój naszej firmy.

Nowym dyrektorem regionu Gądki zostaje Lucyna Zaborowska-Princ, związana z Rabenem od 2017 roku, będąca wcześniej dyrektorem logistyki kontraktowej regionu Gądki. Doświadczenie zdobywała zarządzając różnymi obszarami w ramach międzynarodowego łańcucha dostaw, a także inicjując i prowadząc innowacyjne wewnątrzfirmowe oraz branżowe projekty logistyczne, takie jak wdrożenie jednego z pierwszych międzynarodowych centrów logistycznych w Europie, współdzielenie łańcucha dostaw, rozwój modelu współpracy logistycznej z klientami czy koncepcja segmentacji biznesowej.

Z kolei Wojciech Brzuska, dyrektor regionu południowo-wschodniego, którego Janusz Anioł zastępuje we włoskich strukturach będzie nadal wspierał grecką spółkę Raben Intertrans w zdobywaniu pozycji rynkowej i osiąganiu doskonałości operacyjnej, a dodatkowo będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój bizensu i ekspansję, które podejmuje Grupa Raben w Europie.

Grupa Raben
Wojciech Brzuska
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź