sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualności1000 ciężarówek Volvo dla Truck Care

1000 ciężarówek Volvo dla Truck Care

Volvo Trucks podpisało list intencyjny w sprawie sprzedaży kolejnych ciężarówek firmie Truck Care zajmującej się wynajmem pojazdów użytkowych.

Umowa ramowa opiewa na 1000 pojazdów, które mają być dostarczane przez kolejne 3 lata. Truck Care odebrał do tej pory przeszło 500 ciężarówek Volvo, w tym roku już około 70, a zamówionych jest kolejne 100. To jak dotąd największy kontrakt na sprzedaż pojazdów dla Volvo Trucks w Polsce.

Nowe, wydajne, ekologiczne

List intencyjny został podpisany w siedzibie Volvo Trucks Polska, w Młochowie 4 lipca 2023 roku, w obecności Rogera Alma, prezesa Volvo Trucks oraz Roberta Grozdanovskiego, szefa regionu Europy Środkowo-Wschodniej i Wschodu Volvo Trucks.

– Cieszy mnie bardzo partnerstwo z tak nowoczesną i kładącą nacisk na ochronę środowiska firmą jaką jest Truck Care. Jestem przekonany, że ta współpraca przełoży się na wymierne korzyści dla obu stron – mówi Roger Alm.

Volvo Trucks

Zakrojona na tak dużą skalę inwestycja we flotę ma zapewnić firmie korzyści w postaci poprawy poziomu bezpieczeństwa, zwiększenia komfortu kierowców oraz zmniejszenia zużycia paliwa. Jest to również bardzo ważny krok w kierunku unowocześnienia parku pojazdów, co z kolei przekłada się na mniejsze ryzyko awarii i dużo wyższy poziom świadczonych usług. Pojazdy Volvo będą dostarczane do Truck Care sukcesywnie na przestrzeni kolejnych trzech lat. Będą to głównie ciągniki siodłowe Volvo FH 4×2 460 KM I-Save, ale nie tylko.

– Decyzja o rozbudowie floty Truck Care o dodatkowe pojazdy ciężarowe marki Volvo wynika przede wszystkim z pozytywnych doświadczeń naszych klientów oraz naszych z użytkowania oraz obsługi tych samochodów. Optymalizują dyspozycyjność i zużycie paliwa, jednocześnie zapewniając kierowcy doskonałe warunki pracy – mówi Łukasz Chyliński, prezes zarządu Truck Care.

Volvo Trucks

– Jesteśmy niezwykle dumni z naszych długoletnich i owocnych relacji z firmą Truck Care. Dzięki tej współpracy docieramy do szerszego grona klientów i razem z Truck Care wprowadzamy ich na jeszcze wyższy poziom efektywności. Samochody ciężarowe Volvo, nowej generacji, emitują mniej zanieczyszczeń oraz poprawiają wydajność oraz doświadczenia kierowcy – podsumowuje Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź