sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościWielton Finance: nowa propozycja leasingu operacyjnego w EFL

Wielton Finance: nowa propozycja leasingu operacyjnego w EFL

Do 30 czerwca można skorzystać z nowej opcji leasingu operacyjnego na zakup 50 naczep kurtynowych i podkontenerowych marki Wielton. Oferta jest limitowana i dostępna w trzech wariantach. Partnerem promocji oferowanej przez Wielton Finance jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Oferta leasingu operacyjnego oferowanego przez Wielton Finance przy współpracy z EFL S.A. ma uproszczoną procedurę. Neizbędne jest jedynie minimum formalności, a na decyzję klient czeka tylko jeden dzień. Żeby skorzystać z tej opcji finansowania, wymagane są podstawowe dokumenty rejestracyjne i finansowe za poprzedni rok oraz bieżący okres. Promocja trwa do 30 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy 50 sztuk pojazdów (naczepy kurtynowe i podkontenerowe) znajdujących się w wykazie naczep placowych Wieltonu. Umowa zawierana jest na okres 3 lat (36 miesięcy), natomiast płatności rozłożone są na 35 rat i wyrażane są w obcej walucie (Euro). Tak jak w przypadku wszystkich produktów wieluńskiego producenta, również w przypadku leasingu istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji warunków umowy.

Wielton Finance: Trzy warianty

Oferowany przez Wielton Finance leasing operacyjny dostępny jest w 3 wariantach. Oferta standardowa poza ogólnymi zasadami cechuje się tym, że wartość rezydualna (RV) wynosi 20%. Na wpłatę wynoszącą 10% składa się czynsz zerowy i opłaty manipulacyjne. Druga dostępna wersja promocji to „Niska rata z Wielton” z wartością rezydualną wynoszącą 45% i 10-procentową wpłatą. Ostatnią oferowaną opcją jest „Wielton na Start – 3x po 50 €”. Decydując się na skorzystanie z tego wariantu, leasingobiorca przez pierwsze 3 miesiące umowy wpłaca po zaledwie 50 €, a reszta kwoty jest rozłożona na pozostałe 32 raty. Pozostałe parametry kształtują się następująco: wartość rezydualna to 20%, a wpłata wynosi 11%.

– W tej ofercie dostępne są trzy warianty finansowania. Oczywiście warunki umowy mogą zostać dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Należy pamiętać, że w takim przypadku zmianie ulegają ogólne kalkulacje. Uważam, że to bardzo dobra okazja na zakup naczepy marki Wielton – powiedział Dariusz Korytny, kierownik działu finansowania Wielton Finance.

– Wspólna oferta EFL i Wieltonu pozwoli dotrzeć do nowych klientów i jeszcze bardziej zwiększy grono przedsiębiorstw korzystających z atrakcyjnych rozwiązań obu firm – powiedziała Agata Derlatka Vendor menadżer programu w EFL.

Każda umowa leasingowa określa czas jego trwania, cenę pojazdu, prawa i obowiązki stron, zasady wykupu produktu oraz warunki wypowiedzenia umowy. Ta forma finansowania traktowana jest jako usługa. W przypadku leasingu operacyjnego podatek doliczany jest do każdej raty leasingowej, który stanowi koszty uzyskania przychodu usługobiorcy. Jego zaletą jest to, że nie wpływa na zdolność kredytową leasingobiorcy, a wykupienie pojazdu po zakończeniu umowy jest możliwe, ale nieobowiązkowe.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź