wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościKrone eTrailer na wyścigach

Krone eTrailer na wyścigach

Krone eTrailer będzie prezentować swoje możliwości podczas Mistrzostwa Europy FIA w Wyścigach Pojazdów Ciężarowych.

W lutym bieżącego roku Krone dołączyło do Goodyeara jako oficjalny partner mistrzostw. Jedną z atrakcji przygotowanych przez producenta naczep jest „Record Run”, podczas którego eTrailer zademonstruje swoje możliwości. Za kierownicą zestawu ze zelektryfikowaną naczepą zasiądzie osobiście Abdullah Jaber, dyrektor generalny firmy Trailer Dynamics, która była partnerem Krone podczas projektowania pojazdu. Po zakończeniu pokazu Jaber będzie do dyspozycji gości mistrzostw w wiosce kibiców.

– Po ukończeniu „Record Run” będziemy dostępni dla wszystkich kierowców, przewoźników i gości, którzy chcą zagłębić się w ten ekscytujący temat. Będzie można obejrzeć naszą naczepę eTrailer z bliska i jednocześnie dowiedzieć się więcej o niezwykłych innowacjach, które w niej zastosowaliśmy – wyjaśnia Abdullah Jaber.

Ostatnio Mistrzostwa Europy FIA w Wyścigach Pojazdów Ciężarowych organizowane pod patronatem Goodyeara (ang. Goodyear FIA European Truck Racing Championship – ETRC) znalazły się na 16 miejscu w rankingu zrównoważonego rozwoju obejmującym 105 sportowych imprez motoryzacyjnych.

– W ramach naszej strategii zrównoważonego rozwoju chcemy podkreślić, że nasza eTrailer nie tylko wyznacza wysokie standardy w tej dziedzinie, ale może wzbudzać emocje, czego dowodem jest „Record Run”. Występ w mistrzostwach jest najlepszym potwierdzeniem naszego zaangażowania – dodał Simon Richenhagen, dyrektor marketingu części Krone odpowiedzialnej za pojazdy użytkowe.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź