czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAktualnościVolkswagen Financial Services udostępnia ID. Buzzy

Volkswagen Financial Services udostępnia ID. Buzzy

Volkswagen Financial Services z okazji 25-lecia wychodzi z wyjątkową propozycją dla klientów flotowych: wybrani partnerzy będą mogli przez 25 dni za darmo testować elektryczne Volkswageny ID. Buzz.

Przekazanie dwóch pierwszych aut miało miejsce podczas Kongresu MOVE odbywającego się pod koniec marca w Poznaniu.

Volkswagen Financial Services kładzie duży nacisk, aby o elektromobilności nie tylko mówić, ale zachęca, aby wdrażać ją w prkatyce. Wspiera klientów w całym procesie, począwszy od konsultowania rozwiązań, aż po ich wdrożenie. Przykładem jest współpraca VW FS z Hilti Poland, firmą dostarczającą produkty i usługi dla branży budowlanej, która kilka tygodni temu zamówiła do floty i testuje obecnie Volkswagena ID. Buzza.

– Obecnie stopniowo wymieniamy nasze auta na elektryczne i hybrydy co w 2022 roku pozwoliło na transformację ponad 20% naszej globalnej floty – mówi Paweł Sienicki, dyrektor zakupów i zdministracji Hilti Poland Sp. z o.o.

25 klientów na 25 lat Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services kontynuuje obchody 25 lat działalności na polskim rynku. Świętując tę rocznicę, VW FS rozpoczął akcję „Elektryzująca przyszłość Twojej floty”, w ramach której użyczy na 25 dni swoim 25 największym klientom flotowym samochody elektryczne ID. Buzz. To wyjątkowa okazja do przetestowania i poznania specyfiki samochodów elektrycznych, a także promocji ekologicznego transportu wśród pracowników. Co ciekawe, Volkswageny ID. Buzzy zostały w nietuzinkowy sposób udekorowane motywami kwiatowymi, co sprawia, że jeszcze bardziej wyróżniają się na drodze.

– Pytanie nie dotyczy tego, czy auta elektryczne wejdą do flot, tylko raczej tego, kiedy to się stanie. Większość naszych klientów zdaje sobie sprawę, że stopniowo ich firmy zaczną przechodzić na auta elektryczne. Stąd też chcemy im to możliwie ułatwić, choćby poprzez przekazanie im elektrycznych Volkswagenów ID. Buzzów, które będą mogli przetestować. Nie zamierzamy nikogo do niczego przekonywać, lecz wierzymy, że istotę stanowi edukacja oraz doświadczenie użytkowania aut „zeroemisyjnych” – powiedział Maciej Zwiewka, dyrektor sprzedaży flotowej w Volkswagen Financial Services.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że VW FS do tego pionierskiego projektu wybrał model ID. Buzz marki Volkswagen Samochody Dostawcze. ID. Buzz to samochód wyjątkowy pod każdym względem, innowacyjny, a jednocześnie nawiązujący do tradycji marki. Jest też nowością w naszej ofercie, na polskim rynku pojawił się pod koniec 2022 roku. To pojazd idealny do zapewnienia „bezemisyjnej” mobilności w firmach, świetnie sprawdzający się w miastach, zarówno w wersji osobowej, jak i w wersji Cargo – podkreślił Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Dwa pierwsze Volkswageny ID. Buzz zostały przekazane pod koniec marca podczas Kongresu MOVE w Poznaniu.

A potem Rent a Car

Volkswagen Financial Services zdecydował o udostępnieniu elektrycznych aut Volkswagen ID. Buzz swoim klientom, po to, aby ci mogli sprawdzić ich wydajność oraz przekonać się, że są to auta, które warto posiadać we własnej flocie. Jeśli partnerzy po zakończeniu 25 dni próbnych uznają, że warto z pojazdów korzystać dalej, będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty najmu Rent a Car. Okres minimalny, na jaki można zawrzeć umowę z Volkswagen Financial Services, to jeden miesiąc, natomiast maksymalny dwa lata. Opłaca się wtedy stałe, miesięczne raty. Użytkowanie samochodu w ramach najmu średnioterminowego można skrócić w dowolnym momencie, natomiast gdy klient jest zadowolony z auta, może podpisać kolejną umowę, tym razem na najem długoterminowy.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź