piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaAktualnościKujawski Truck Center w Grudziądzu

Kujawski Truck Center w Grudziądzu

Kujawski Truck Center uruchomił nowy punkt serwisowy dla pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz i FUSO. Obiekt powstał w zmodernizowanym budynku przy ul. Magazynowej.

Firma Kujawski Truck Center od ponad 10 lat należy do autoryzowanej sieci pojazdów ciężarowych marki Mercedes-Benz. Do niedawna jej klienci mieli do dyspozycji tylko jeden punkt obsługi: w Rogówku. Obecnie firma, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku, uruchomiła drugą placówkę przy zjeździe z autostrady A1 w Grudziądzu.

Kujawski Truck Center: duży potencjał

Obiekt powstał w zmodernizowanym budynku.

– Potencjał tej lokalizacji jest bardzo duży, dlatego firma chce rozwijać działalność. Zależało nam na tym, żeby jak najszybciej zacząć obsługiwać lokalnych klientów, stąd decyzja o adaptacji budynku – wyjaśnia Marcin Lewandowski, kierownik serwisu w Grudziądzu.

Atutem miejsca jest dogodny dojazd wprost z autostrady, a także duża liczba firm transportowych użytkujących pojazdy Mercedes-Benz w pobliżu. Obiekt dysponuje wygodnym, obszernym parkingiem i halą serwisową z trzema bramami wjazdowymi. Łącznie ma dziewięć stanowisk naprawczych wyposażonych w nowoczesne podnośniki. Na tyłach hali powstał dwupoziomowy magazyn części. W części biurowej, oprócz pomieszczeń administracyjnych znalazło się komfortowe pomieszczenie, w którym kierowcy oczekujący na naprawę mogą odpocząć.

– Bardzo zależy nam na tym, żeby kierowcy, spędzający w kabinach ciężarówek całe tygodnie, mogli się u nas dobrze poczuć – mówi Marcin Lewandowski. – Dlatego dbamy nie tylko o komfort, ale i pełną informację na każdym etapie obsługi pojazdu, wiemy, że to dla nich bardzo ważne.

Kujawski Truck Center

Sprawdzony zespół

W Grudziądzu klientów obsługuje doświadczony zespół przeszkolony wcześniej w głównej lokalizacji KTC w Rogówku.

– Nowa lokalizacja umożliwia nam rozwój działalności oraz oferty – mówi Marcin Malinowski, wiceprezes Kujawski Truck Center. – Posiadamy wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim zapał do pracy, dlatego nie boimy się nowych wyzwań.

Kujawski Truck Center
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź