sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościKrone na targach transport logistics 2023

Krone na targach transport logistics 2023

Na targach transport logistic 2023 w Monachium firma Krone skoncentruje się na koncepcji zrównoważonego rozwoju „Mission Beyond Zero”.

Z producenta pojazdów Krone przekształca się w dostawcę rozwiązań czerpiących z megatrendów dotyczących cyfryzacji, automatyzacji, zrównoważonego rozwoju i elektryfikacji. Przykładem jest naczepa eTrailer, wystawiana na stoisku firmy podczas monachijskich targów transport logistics 2023.

Dzięki naczepie eTrailer opracowanej wspólnie przez Korne i Trailer Dynamics, zużycie oleju napędowego ciągnika siodłowego można zmniejszyć średnio o 40%. Jest to zasługą przede wszystkim elektrycznej osi eAxle, która wspiera napęd ciągnika siodłowego oraz odzyskuje energię hamowania. Wydajność napędu podnosi elektroniczne sterowanie.

Krone zaprezentuje na stoisku również naczepę Profi Liner 5 wyposażoną w osie Krone oraz system telematyczny Krone Telematics KSC ProPlus Dry, a także chłodniczą Krone Cool Liner z dwoma poziomami podłogi, agregatem Celsineo i dostosowaną do przewozów w kontrolowanej temperaturze telematyką Krone Telematics ProPlus Cool.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź