sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościUTA Edenred rozpoczyna współpracę z JET

UTA Edenred rozpoczyna współpracę z JET

UTA Edenred nawiązała współpracę z firmą JET Tankstellen Austria GmbH. Umowa rozszerza sieć partnerską UTA w Austrii z 1640 do około 1800 stacji paliw.

Klienci UTA mogą teraz używać kart paliwowych UTA na stacjach JET do zakupu oleju napędowego i benzyny, a także akcesoriów, smarów i usług na myjni.

Najpopularniejsza sieć

– Cieszymy się, że dołączyliśmy do sieci JET. Współpraca ta rozszerza, zarówno naszą austriacką sieć partnerską, jak i naszą ogólnokrajową ofertę dla flot samochodowych – mówi Lukas Schneider, dyrektor ds. współpracy w UTA Edenred.

JET Tankstellen Austria GmbH to część amerykańskiej grupy energetycznej Phillips66. Prowadzi w Austrii 160 stacji paliw JET, z czego ponad 140 opartych jest na udanej koncepcji BILLA stop & shop. Stacje JET są dobrze znane z szerokiej oferty paliw, sklepów spożywczych i konkurencyjnych cenowo usług, takich jak mycie pojazdów. Wg badania rynku „Markttest 2022” JET jest obecnie najpopularniejszym dostawcą paliw w Austrii.

Płatność przy dystrybutorze

Dodatkowo JET jest jedynym dostawcą paliwa w Austrii, który umożliwia zakup paliwa zarówno w sklepie, jak i bezpośrednio przy dystrybutorze. Płatność za paliwo przy dystrybutorze nie tylko oszczędza czas, ale także przynosi obniżkę o 0,5 eurocenta na litrze paliwa. Oferta ta jest dostępna także dla klientów UTA. Mogą oni również skorzystać z karnetu na mycie pojazdów w segmencie klientów prywatnych JET, dzięki któremu co ósme mycie jest bezpłatne.

– Współpraca z UTA Edenred umożliwiła nam wejście w biznes kart paliwowych, dostęp do nowych segmentów klientów oraz wygenerowanie dodatkowego wolumenu i sprzedaży w naszych istniejących lokalizacjach – zwraca uwagę Gerhard Entholzer, dyrektor ds. kart flotowych w JET Tankstellen Austria.

Dzięki rozszerzeniu oferty w Austrii, europejska sieć partnerska UTA obejmuje ponad 79 000 punktów odbioru w 40 krajach, oferując paliwa konwencjonalne i alternatywne, sieć ładowarek liczącą ponad 415 000 punktów, która jest obecnie dostępna dla klientów niemieckich, a w przyszłości ma zostać rozszerzona na kolejne kraje, a ponadto oraz dodatkowe usługi motoryzacyjne, takie jak pomoc drogowa, holowanie, naprawa i czyszczenie.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź