poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaAktualnościThermo King współpracuje z idem telematics

Thermo King współpracuje z idem telematics

Klienci korzystający z platformy idem telematics będą teraz mieli dostęp do wszystkich danych w czasie rzeczywistym pochodzących z agregatów chłodniczych firmy Thermo King i systemu AxlePower.

Thermo King nawiązał współpracę z Grupą BPW i marką idem telematics. Dzięki temu klienci korzystający z platformy telematycznej idem cargofleet 3 będą mieli również dostęp do wszystkich danych o wydajności agregatów chłodniczych firmy Thermo King oraz osi AxlePower.

Informacje te zbiera system TracKing e-Vision firmy Thermo King który dodatkowo udostępnia dane o pracy układów EBS i TPMS naczepy. Korzystając z tych danych użytkownicy mogą zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność przewozów w temperaturze kontrolowanej oraz usprawnić obsługę pojazdów.

Wygodny dostęp

System AxlePower obejmuje oś elektryczną ePower firmy BPW, naczepowy agregat chłodniczy Thermo King i układ sterowania przepływem energii. Podczas hamowania i zjazdu ze wzniesień oś produkuje energię, która następnie zasila agregat.

– Ta współpraca stanowi kolejny krok na drodze rozwoju firmy Thermo King w przestrzeni cyfrowej – powiedziała Isil Dedeoglu, wiceprezes ds. usług i rynku posprzedażowego w firmie Thermo King na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA). – Rozumiemy, że nasze urządzenia chłodnicze stanowią serce transportu chłodniczego i chcemy zapewnić naszym klientom narzędzia umożliwiające optymalizację ich operacji przy użyciu preferowanej przez nich zintegrowanej platformy, stanowiącej uzupełnienie systemu TracKing firmy Thermo King.

– Nasz otwarty i oparty na chmurze portal telematyczny cargofleet 3 obejmuje ponad 120 000 pojazdów i jest uważany na rynku za standard w zakresie telematyki transportu. Umożliwia nam on łatwe integrowanie i konsolidowanie danych z różnych źródeł – powiedział Jens Zeller, dyrektor zarządzający idem telematics GmbH. – Dlatego też cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Thermo King, aby zapewnić bezproblemowy dostęp do danych systemu firmy Thermo King za pośrednictwem naszego cargofleet 3. W ten sposób oferujemy nowe możliwości przejrzystego i przyjaznego dla użytkownika zarządzania transportem, szczególnie przewoźnikom, którzy chcą zdigitalizować cały swój łańcuch chłodniczy.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź