piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościKongres Nowej Mobilności już we wrześniu

Kongres Nowej Mobilności już we wrześniu

26-28 września w Łodzi odbędzie się Kongres Nowej Mobilności.

Tegoroczna edycja Kongresu Nowej Mobilności, organizowanego przez PSPA oraz Łódź, zostanie podzielona na dwa równoległe wydarzenia. Obok konferencji, która zgromadzi ponad 400 prelegentów omawiających szanse i wyzwania związane z rozwojem zrównoważonego transportu, na KNM 2023 odbędą się największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi EXPO. Na 13 tysiącach metrów kwadratowych, swoje produkty i rozwiązania zaprezentuje ponad 200 wystawców.

W kontakcie

– Kongres Nowej Mobilności to doskonała okazja, by producenci z całej Europy przedstawili siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C. Mamy ambicję, by strefa EXPO na KNM stanowiła unikalne miejsce łączące firmy z całego łańcucha dostaw sektora e-mobilmości oraz przestrzeń prezentacji najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. To pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Aleksander Rajch, rzecznik PSPA.

Strefa wystawiennicza B2B to profesjonalna ekspozycja stwarzająca okazję do zademonstrowania dostarczanej technologii innym uczestnikom rynku. Na EXPO nie zabraknie również strefy B2C, umożliwiającej nawiązanie kontaktu z użytkownikami końcowymi oraz poznanie opinii i oczekiwań potencjalnych klientów.

– Scena i strefa EXPO umożliwia organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, mających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy. To tylko część atrakcji przygotowywanych podczas wydarzenia. Nie zabraknie też prelekcji, rozmów z ekspertami oraz premier, których podczas Kongresu zaplanowano ponad 20 – wskazuje Maciej Mazur, dyrektor zarządzający PSPA.

Kongres Nowej Mobilności

W strefie EXPO na KNM 2023 zaprezentują się m.in. producenci pojazdów elektrycznych i podzespołów, importerzy, dealerzy, operatorzy i producenci infrastruktury ładowania, instytucje finansowe, firmy z branży transportu, spedycji i logistyki, dostawcy technologii, sektor informatyczny, jak również liderzy branży bateryjnej i recyklingu. Swoje propozycje związane z elektromobilnością przedstawią również: branża pożarnicza, telekomunikacyjna i kancelarie prawne.

Pole dialogu

Część konferencyjna Kongresu Nowej Mobilności adresowana jest do przedstawicieli biznesu i wszystkich zainteresowanych rozwojem elektromobilności teraz i w przyszłości. Program KNM obejmuje sześć zagadnień:

– Global e-Mobility Forum – forum kluczowych interesariuszy łańcucha wartości elektromobilności w ujęciu globalnym,

– Poland Drives e-Mobility – forum uczestników polskiego sektora e-mobilności dotyczące problemów wpływających na tempo transformacji transportu w Polsce,

– Battery Day – EBA Summit – konferencja producentów i ekspertów baterii dla przemysłu motoryzacyjnego,

– Green Fleet Forum – ESG – forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych,

– eHDV Forum – forum poświęcone rozwojowi „zeroemisyjnego” transportu ciężkiego,

– Hydrogen Mobility Forum – forum kluczowych interesariuszy upowszechnienia stosowania wodoru w transporcie.

Konferencja będzie trwała 3 dni i odbędzie się na 5 scenach. Weźmie w niej udział ponad 1500 uczestników, w tym ok. 400 prelegentów, którzy omówią ponad 250 zagadnień związanych z rozwojem nowej mobilności.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź