piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościKonferencja Przewoźników już 7-8 września w Szczecinie

Konferencja Przewoźników już 7-8 września w Szczecinie

7 i 8 września 2023 roku w Szczecinie odbędzie się Konferencja Przewoźników, organizowana przez Polski Instytut Transportu Drogowego i CSL. FleetLOG objął ją patronatem medialnym.

Podczas dwóch intensywnych dni, uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat nowych technologii, innowacji oraz strategii, które kształtują przyszłość transportu. Miasteczko Transportowe, stanowiące serce konferencji, umożliwi uczestnikom zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie naczep i ciągników. Będzie to doskonała okazja do interakcji z liderami branży oraz eksploracji przyszłości pojazdów i technologii transportowych.

Ważnym elementem wydarzenia będą panele dyskusyjne, które pozwolą uczestnikom zgłębić aktualne wyzwania, trendy oraz możliwości, jakie stoją przed przewoźnikami. Uznani eksperci oraz liderzy branży poprowadzą dyskusje na tematy związane ze zrównoważonym transportem, innowacjami logistycznymi oraz przyszłością mobilności.

Wyjątkowe kolacje networkingowe (powitalna i pożegnalna), które odbędą się w trakcie konferencji, dostarczą nie tylko smakowych doznań, ale przede wszystkim stanowią doskonałą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Konferencja Przewoźników nie tylko umożliwi zdobycie nowej wiedzy, ale także inspirowanie się przyszłością transportu. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak nowe technologie, strategie i trendy wpłyną na rozwój ich firm oraz branży.

Miejsce: Stara Rzeźnia Szczecin

Data: 7-8 września 2023

Rejestracja oraz dodatkowe informacje: https://www.csl.eu/konferencjaprzewoznikow

Spotkajmy się w Szczecinie na Konferencji Przewoźników!

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź