wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościIntertrans inwestuje w kolejne naczepy Wielton

Intertrans inwestuje w kolejne naczepy Wielton

Intertrans, specjalizujący się w transporcie i spedycji na terenie Europy, po raz kolejny zamówił naczepy firmy Wielton.

Tym razem kontrakt dotyczył 40 uniwersalnych naczep kurtynowych, których odbiór miał miejsce w czerwcu br. Naczepy kurtynowe Wielton Curtain Master od wielu lat cieszą się popularnością wśród klientów. Są trwałe, szczelne i bogato wyposażone w standardzie. Wysoką wytrzymałość uzyskano dzięki specjalnej konstrukcji podpory odpowiedzialnej za wzmocnienie przedniego i tylnego obrzeża bocznego oraz poprzeczek odpowiedzialnych za wytrzymałość ramy naczepy i płyty podłogowej. W zależności od wybranej konfiguracji, poszycie podłogi może mieć wytrzymałość 7,5 t lub 9 t. Dodatkowo, w zależności od potrzeb klienta istnieje możliwość montażu system Roll Stop. Masa całkowita naczepy zaczyna się od 6100 kg.

Wieloletnia współpraca

Kooperacja firm Wielton i Intertrans trwa od 2015 roku. Do tej pory wieluński producent wyprodukował na zlecenie tej firmy niemal 70 naczep kurtynowych.

– Dzięki swojej uniwersalności i wzmocnionej konstrukcji, Curtain Master może transportować różnego rodzaju ładunki. Podobnie jak Wielton, spółka Intertrans to firma skupiona na podnoszeniu swoich kwalifikacji i rozwijaniu wachlarza usług w taki sposób, aby realizować kontrakty kompleksowo i na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że klienci wracają po nasze pojazdy i są one przez nich doceniane – powiedział Ireneusz Golec, dyrektor sprzedaży flot, Wielton S.A.

Intertrans Sp. z o.o. powstała w 1988 roku. Zajmuje się transportem międzynarodowym na terenie Europie. W ciągu 35 lat działalności rozwinęła zakres usług o autoryzowane serwisy marek MAN, IVECO oraz Wielton. Ponadto ma własną okręgową stację kontroli pojazdów i centrum napraw powypadkowych i serwis wyspecjalizowany w obsłudze flot ciężarowych. Od 2020 roku spółka jest także dilerem Isuzu Trucks. Ma siedzibę w Łodzi. Flotę firmy stanowi obecnie 100 zestawów naczepowych.

– Rozwijając flotę pojazdów Intertrans, zależy nam przede wszystkim na wysokiej jakości, trwałości i bezawaryjności pojazdów, aby zrealizować  cel ostateczny jakim jest bezpieczeństwo ich użytkowania. Już od wielu lat w codziennej pracy wykorzystujemy naczepy marki Wielton i wiemy, że warto inwestować w te pojazdy. Solidna konstrukcja i bogate standardowe wyposażenie Curtain Master umożliwiają nam wykonywanie usług na wysokim poziomie, dlatego chętnie po nie wracamy. Obecnie zdecydowana większość naczep Intertrans pochodzi z Wielunia – dodał Dawid Maciejewski, dyrektor zarządzający Intertransem.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź