wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościCoraz więcej punktów Volvo Truck Center w Polsce

Coraz więcej punktów Volvo Truck Center w Polsce

Volvo Trucks Polska przejmuje sieć czterech autoryzowanych warsztatów SJS Józef Skrzypa.

Wszystkie cztery punkty serwisowe SJS Józef Skrzypa, stały się częścią sieci własnych serwisów Volvo Trucks Polska.

Od 1 grudnia 2023 roku funkcjonują jako autoryzowane stacje Volvo Truck Center, obsługujące ciężarówki Volvo Trucks i Renault Trucks.

Razem 29

Grupa Volvo zwiększyła w ten sposób liczbę własnych serwisów w Polsce do 13. Volvo Trucks ściśle współpracuje także z 17 serwisami autoryzowanymi.

– Od dziś, dotychczasowe punkty serwisowe SJS Skrzypa, stają się integralną częścią naszej własnej, rozszerzonej sieci Volvo Trucks Polska. To dla nas bardzo ważny moment, kolejny krok w dążeniu do dostarczania najwyższej jakości kompleksowych rozwiązań transportowych oraz usług obsługi posprzedażnej pojazdów ciężarowych naszym klientom. Północno–zachodnia Polska, to dla nas region strategiczny. Od zawsze widzieliśmy na tych terenach potencjał sprzedażowy i ważność naszej obecności, zwiększonej zwłaszcza po wejściu w życie przepisów Pakietu Mobilności. Przejęte serwisy nie tylko poszerzą i podwyższą jakość oferowanej klientom marek Volvo Trucks i Renault Trucks obsługi, ale także wprowadzą do „Rodziny Volvo” nowe talenty, doświadczenie i pasję. Wiedza i doświadczenie zespołu, który do nas dołącza, to olbrzymi kapitał, który obiecujemy wykorzystać jak najlepiej. Przed nami staranny proces włączenia przejętych lokalizacji do naszej sieci i jak przy każdej tego typu zmianie, najważniejsze dla nas, to odpowiednio zarządzić emocjami zespołów oraz wspólnie wprowadzić w tych punktach kulturę organizacyjną Volvo Trucks Polska. Kulturę opartą na współpracy, włączaniu, wzajemnym wpieraniu się oraz, co najważniejsze, centralizacji naszych działań wokół potrzeb i satysfakcji klientów. Gorąco wierzymy, że następująca obecnie integracja otwiera nas na nowe możliwości, nową, lepszą obsługę klientów rozwijających się wspólnie z nami, w dynamicznym środowisku transportu ciężarowego. Wiem, że razem osiągniemy sukcesy i zrobimy kolejne kroki ku jeszcze bardziej innowacyjnej i efektywnej przyszłości – powiedziała Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź