piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaLogistyka 4.0Dachser zakłada spółkę w Japonii

Dachser zakłada spółkę w Japonii

Dachser podpisał umowę joint venture z japońską firmą logistyczną Nishi-Nippon Railroad Co., Ltd. Powołana spółka Dachser Japan K.K. otworzy swoje pierwsze biuro w Tokio pod koniec 2023 roku.

Jako część globalnej sieci Dachsera, japoński oddział będzie oferować transport lotniczy i morski oraz będzie połączony z siecią transportu drogowego firmy w Europie. Yves Larquemin, dyrektor generalny Dachsera South Korea, obejmie także stery w oddziale w Japonii.

– Cieszymy się z kolejnego kroku w naszym rozwoju na rynku japońskim. Klienci zarówno w Japonii, jak i na całym świecie, poszukujący niezawodnych dostaw „od drzwi do drzwi” skorzystają z wiedzy logistycznej Dachsera, kompleksowej globalnej sieci oraz zaawansowanych systemów informacyjnych – powiedział Edoardo Podestà, dyrektor operacyjny logistyki morksiej i lotniczej Dachsera.

– Japonia jest trzecią co do wielkości gospodarką świata i kluczowym graczem w branży motoryzacyjnej i elektronicznej. Ma też ogromny potencjał biznesowy w zakresie produktów farmaceutycznych i medycznych. Połączenie specjalistycznej wiedzy branżowej i globalnie połączonych usług oznacza, że możemy zaoferować naszym klientom logistykę, która wnosi wartość dodaną – podsumował Yves Larquemin.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź