sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaAktualności160 nowych stacji w sieci DKV Mobility

160 nowych stacji w sieci DKV Mobility

DKV Mobility poszerzyła sieć akceptacji DKV Card o ponad 100 stacji OMV na Słowacji i 60 we Włoszech.

Nowe punkty na Słowacji są położone w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych i w większości dostosowane do potrzeb transportu profesjonalnego.

– Cieszymy się, że udało nam się rozszerzyć dotychczasowe partnerstwo z OMV – mówi Anna Biekionis, dyrektor DKV Mobility w Polsce. – Prawie cała sieć stacji paliw OMV na Słowacji jest kompatybilna z samochodami ciężarowymi, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom jeszcze większą wygodę i elastyczność.

Natomiast we Włoszech do sieci dołączyło ponad 60 stacji paliw marki Shell / PAD Multienergy. A to dopiero początek, gdyż ekspansja Shella na tym rynku ma w ciągu najbliższych lat objąć 500 punktów.

– PAD Multienergy, działający na licencji Shell, ponownie wprowadza markę Shell na włoski rynek detaliczny – mówi Sven Mehringer, dyrektor ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility. – Szczególnie ważna jest dla nas zapowiedź, że koncern planuje zwiększyć swoją ofertę paliw o niższej emisji, w tym biopaliw, skroplonego gazu ziemnego (LNG) oraz punktów ładowania aut elektrycznych. Doskonale wpisuje się to w nasze ambicje oferowania flotom rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój motoryzacji.

DKV Mobility: smartfonem na Węgrzech

Ważne ulepszenie czeka też firmy podróżujące przez Węgry. Tutaj klienci DKV Mobility mogą płacić smartfonem na ponad 45 stajach paliw M.Petrol.

Funkcja płatności mobilnych DKV App&Go jest dostępna z poziomu z aplikacji DKV Mobility App. Dzięki ostatniemu rozszerzeniu mobilne rozliczanie zakupu paliwa jest możliwe w ośmiu krajach. Nowo dodane stacje M.Petrol obsługują także kierowców ciężarówek, którzy mogą teraz regulować płatności bezpośrednio przy dystrybutorze.

Wszystkie lokalizacje oraz ceny obowiązujące na stacjach można wyszukać za pomocą aplikacji oraz desktopowej wyszukiwarki tras DKV MAPS. W całej Europie operator zapewnia dostęp do ponad 63 000 stacji paliw, z których 20 000 ma w ofercie paliwa alternatywne. Sieć uzupełnia około 413 000 punktów ładowania energii elektrycznej.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź