czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAktualnościTIRMET i IVECO teraz również w Gręzowie

TIRMET i IVECO teraz również w Gręzowie

Autoryzowany diler IVECO, firma TIRMET Sp. z o.o. uruchomiła w Gręzowie pod Siedlcami nowy oddział, w którym będzie prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów tej marki.

1 września 2023 roku nastąpiło oficjalne otwarcie drugiej, całkowicie nowej placówki spółki TIRMET w Gręzowie pod Siedlcami. Znajduje się ona w sąsiedztwie drogi krajowej nr 2 łączącej Warszawę z Terespolem.

11 stanowisk

W nowoczesnym, przestronnym obiekcie, prowadzona jest sprzedaż nowych modeli IVECO o lekkiej i średniej ładowności. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich pojazdów IVECO.

Budynek serwisu wraz z częścią magazynową dysponuje powierzchnią 1500 mkw i mieści 10 stanowisk naprawczych, do których dostęp zapewnia 5 bram przejazdowych. Dodatkowe, 11 stanowisko, ma formę ścieżki diagnostycznej i dysponuje oddzielnym kanałem rewizyjnym. Przestronna część biurowa oferuje ponad 1000 mkw, na których oprócz pomieszczeń administracyjnych przygotowano także biuro obsługi klienta oraz strefę klienta, w której w komfortowych warunkach można spędzić czas konieczny na wykonanie zleconych usług i odbiór pojazdu. Klienci placówki w Gręzowie mają do dyspozycji także wygodny parking zarówno dla pojazdów ciężarowych i aut osobowych.

O kompleksową obsługę dba wykwalifikowana kadra techniczna prowadząca serwis i magazyn części, a także zespół handlowców zajmujący się doradztwem oraz sprzedażą nowych pojazdów, zgodnie z posiadaną autoryzacją.

Fotowoltaika i pompy ciepła

TIRMET postawił na proekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne o mocy 50 kW, a także zespół trzech pomp ciepła o łącznej mocy 115 kW do ogrzania budynku oraz sześciu kolektorów słonecznych odpowiedzialnych za podgrzewanie wody. Instalacja nawiewno-wyciągowa umożliwia odzysk ciepła za pomocą rekuperacji. Woda deszczowa może być zbierana i wykorzystywana do celów gospodarczych dzięki zbiornikowi o pojemności 100 m sześć. Utratę ciepła ograniczono do minimum poprzez zastosowanie skutecznych materiałów izolacyjnych. Dobry dostęp światła dziennego do wnętrza hali serwisowej zapewniają rozbudowane świetliki dachowe oraz częściowo przeszklone bramy wjazdowe, co w znacznym stopniu ogranicza zużycie energii elektrycznej do oświetlenia przestrzeni. Energooszczędne oświetlenie zamontowane w całym budynku wykorzystuje LED. 

Rodzinna firma TIRMET, zajmująca się kompleksowymi naprawami oraz serwisowaniem pojazdów ciężarowych, powstała w 1997 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Jest związana z IVECO od roku 2012, najpierw jako subdiler, a od marca 2021 jako autoryzowany diler z autoryzacją na sprzedaż pojazdów IVECO gamy lekkiej i średniej oraz serwis pełnej gamy pojazdów. TIRMET prowadzi także Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, a od 2005 roku należy do Europejskiego Zrzeszenia Warsztatów „LS”.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź