poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaAktualności„Samochód Dostawczy Roku 2024” – Ford Transit Custom

„Samochód Dostawczy Roku 2024” – Ford Transit Custom

Ford Transit Custom zdobył tytuł „Samochodu Dostawczego Roku 2024”.

– Jesteśmy bardzo dumni, że jury konkursu przyznało tę prestiżową nagrodę nowemu Transitowi Custom – powiedział Hans Schep, dyrektor generalny Ford Pro Europe.

Ogłoszenie wyników konkursu na „Samochód Dostawczy Roku 2024” (ang. International Van of the Year) miało miejsce na wystawie Solutrans w Lyonie.

Transit przybił piątkę

– Cóż, to jest „przybicie piątki” dla Forda Transita za zdobycie nagrody „Samochodu Dostawczego Roku 2024”. Ford Transit zdobył ten tytuł już po raz piąty. Zaczęło się w 2001 i w 2007 roku od modeli, które wówczas były bardzo wszechstronne. Wkrótce po wprowadzeniu na rynek Transit Custom jako samodzielny jednotonowy wariant nowej generacji zapewnił sobie tytuły w 2013, w 2020 i teraz w 2024 roku. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w to znaczące osiągnięcie – powiedział Jarlath Sweeney, przewodniczący jury konkursu.

Nowa generacja Transita Customa trafiła do sprzedaży w Europie na początku tego roku, wprowadzając najszerszy wybór wariantów w historii oraz cyfrowe funkcje dostosowane do potrzeb klientów, np. modem 5G zapewniający szybką łączność, aktualizacje oprogramowania dla ponad 30 modułów pojazdu, system automatyzacji powtarzalnych działań Delivery Assist, który może zaoszczędzić ponad 20 sekund na każdym postoju, pokładowy system Alexa, odchylaną kierownicę i uniwersalne nadwozie MultiCab.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź