sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościGrupa Benalu-Legras z coraz większym potencjałem

Grupa Benalu-Legras z coraz większym potencjałem

Grupa Benalu-Legras to jeden z europejskich producentów naczep. Firma nabyła części aktywów Martin Reisch Eliasbrunn GmbH oraz indywidualne aktywa Martin Reisch GmbH Fahrzeugbau Hollenbach w Niemczech.

„Naszym priorytetem jest kontynuacja produkcji pojazdów Reisch w Niemczech i utrzymanie marki Reisch jako marki premium” – powiedział Maciej Radomski, przewodniczący Rady Nadzorczej Reisch

Firma planuje połączyć niemiecką jakość z know-how Grupy Benalu- Legras. Połączenie doświadczenia z nowoczesnymi technologiami będzie mogło poszerzyć ofertę grupy o zmodernizowane pojazdy Reisch. Celem jest wzmocnienie obecności marki Reisch na niemieckim rynku. System grupowych zakupów, synergia w produkcji oraz połączenie kanałów dystrybucyjnych zwiększą konkurencyjność pojazdów Reisch na rynku naczep.

Zarząd Grupy Benalu-Legras podkreśla wybraną ścieżkę długoterminowej strategii skoncentrowanej na jakości i ciągłym rozwoju, opartej na najnowszych osiągnięciach technologicznych, najlepszym wyposażeniu i materiałach używanych w producji.

Grupa Benalu-Legras to europejski projektant i producent pojazdów przemysłowych. Jest podmiotem zależnym holdingu Arcole Industries o obrocie ponad 260 mln €. W portfolio grupy znajdują się marki: Benalu, Legras, Bennes Marrel, Maisonneuve (Francja) i Mega (Polska) oraz obecnie marka Reisch (Niemcy).

Ambicją grupy jest budowa i umocnienie pozycji europejskiego lidera w produkcji nowoczesnych i specjalistycznych pojazdów do przewozu towarów masowych oraz lidera rozwiązań logistycznych.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź