piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaAktualnościNatacha Coorevits-Hoffmann pozbywa się udziałów w EWT

Natacha Coorevits-Hoffmann pozbywa się udziałów w EWT

Założyciele EWT Natacha Coorevits-Hoffmann i Dirk Hoffmann podjęli decyzję o reorganizacji udziałów w spółce. Wspólnik zarządzający Natacha Coorevits-Hoffmann dokona transferu swoich udziałów na rzecz Dirka Hoffmanna.

Założona w 1995 roku, EWT Truck & Trailer Handels GmbH osiąga obecnie obroty w wysokości około 500 milionów euro i zatrudnia 720 pracowników w Polsce, Czechach i Słowacji. Spółka działa jako generalny przedstawiciel Schmitz Cargobull AG na terenie Polski, Czech i Słowacji oraz autoryzowany diler Mercedesa-Benza w Polsce i Czechach.

Transfer udziałów w EWT

EWT jest w doskonałej kondycji oraz dynamicznie się rozwija. Realizacja transakcji podlegać będzie zwyczajowej autoryzacji przez organy regulacyjne. Zamknięcie transakcji nastąpi po uzyskaniu zgód regulacyjnych w czwartym kwartale 2023 r. W kolejnym kroku Natacha Coorevits-Hoffmann opuści zespół zarządzający grupą EWT.

– Naszą firmę budowaliśmy razem przez ostatnie 28 lat z pasją i zaangażowaniem. W naszym zgodnym przekonaniu, z uwagi na nasze prywatne rozstanie, w interesie pracowników i klientów reorganizacja struktury udziałowców była konieczna. Ten krok nie jest dla mnie łatwy. Pracownicy stali się mi bardzo bliscy mojemu sercu – powiedziała Natacha Coorevits-Hoffmann.

– Dziękuję Natachy za jej decydujący wkład w rozwój naszej firmy oraz za bardzo uczciwe porozumienie. W ciągu 28 lat istnienia nasza firma nigdy nie poniosła straty, a od trzech lat osiąga rekordowe wyniki. Możemy być z tego dumni i ze spokojem patrzeć w przyszłość – dodał Dirk Hoffmann, który będzie w przyszłości samodzielnie zarządzać grupą firm.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź