czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAktualnościElektryczne Scanie na POLECO

Elektryczne Scanie na POLECO

Dwie elektryczne Scanie oraz stacja ładowania prądem stałym zostały udostępnione dla odwiedzających Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO.

Targi trwają od 17 do 19 października 2023 r. w Poznaniu. Branża komunalna jest jedną z najbardziej zainteresowanych nowymi typami napędów nisko- i „zeroemisyjnych”, w tym pojadamy elektrycznymi. Właśnie tego typu rozwiązanie prezentuje Scania na POLECO.

Scanie z ładowaniem

– Zmiana w kierunku zrównoważonego systemu transportowego nie musi powodować trudności. Scania oferuje znacznie więcej niż niezawodną flotę pojazdów elektrycznych. Nasze kompleksowe rozwiązania transportowe spełniają różnorodne potrzeby firm komunalnych. Wraz z każdym zelektryfikowanym pojazdem dostarczamy niezbędne wsparcie: od umów obsługowo-naprawczych, po doradztwo oparte na naszym doświadczeniu. Dodatkowo dzięki współpracy z naszymi partnerami zapewniamy wsparcie w zakresie infrastruktury do ładowania, jak i właściwego doboru urządzeń do ładowania – informuje Piotr Korus, kierownik ds. rozwoju sprzedaży w spółce Scania Polska.

Scanie

Podczas targów firma wystawia dwie elektryczne Scanie P 230 B6x2.

– Pojazdy komunalne mogą być bardziej przyjazne dla środowiska, jak i mieszkańców nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności. Śmieciarka elektryczna Scania gwarantuje też lepsze środowisko pracy kierowcy, a jej ładowanie może odbywać się zarówno ze sieci, jak i przenośnych stacji ładowania – dodaje Piotr Korus.

Na stoisku Scanii dostępna będzie również stacja ładowania prądem stałym (DC) Axon Easy, odpowiednia dla wszystkich pojazdów elektrycznych. Urządzenie umożliwia ładowanie do 3 pojazdów jednocześnie i ma certyfikat Eichrecht. Modułowa konstrukcja stacji, pozwala systematycznie zwiększać jej moc nawet po instalacji. Axon Easy jest przeznaczona do użytku w każdych warunkach pogodowych, jest także łatwa w montażu i obsłudze.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź