sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualności165 DAF-ów XG dla firmy HOYER

165 DAF-ów XG dla firmy HOYER

HOYER odnawia flotę. Zainwestował w 165 ciągników siodłowych DAF XG 480 4×2.  

Ciężarówki zostaną dostarczone w ciągu najbliższych miesięcy i będą pracować w całej Europie. Wszystkie wyposażono w pakiet zaawansowanych układów wspomagających kierowcę (ADAS).

Firma HOYER powstała w 1946 roku w Hamburgu. Zajmuje się logistyką produktów płynnych, działa na wszystkich kontynentach. Oferuje usługi dla klientów z różnych sektorów, w tym gazownictwa, spożywczego, naftowego i chemicznego. Firma ma przedstawicielstwa w 100 krajach. W transporcie drogowym wykorzystuje ponad 1200 ciężarówek i przeszło 1700 naczep. Znaczną część floty stanowią DAF-y.

Bezpieczny i eko

Nowe ciągniki siodłowe trafią do Niemiec, Holandii i Polski. Będą jeździć po całej Europie. Do ich zalet zalicza się możliwość zasilania HVO.

– Te ciężarówki są wyposażone w najnowsze, najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a do tego zapewniają naszym kierowcom komfort. Fakt, że mogą być napędzane uwodornionym olejem roślinnym (HVO), znakomicie wpisuje się w nasz cel, w myśl którego chcemy przyczyniać się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości – mówi Rudolf Schumacher, kierownik działu zarządzania flotą pojazdów w Europie grupy HOYER.

DAF od wielu lat jest preferowanym dostawcą firmy HOYER. Jesteśmy zaszczyceni, że ten światowy lider w dziedzinie wysokiej jakości rozwiązań transportowych wybrał serię DAF XG, aby spełniać oczekiwania swoich klientów — stwierdził Bart Bosmans, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży oraz członek zarządu DAF Trucks. – Cieszymy się, że HOYER docenia nasze wysiłki.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź