sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualności200 chłodni Schmitz w Primafrio

200 chłodni Schmitz w Primafrio

Grupa Primafrio dodała do floty 200 naczep chłodniczych S.KO Cool firmy Schmitz Cargobull.

Naczepy są wyposażone w agregat chłodniczy S.CU d80 i system telematyczny TrailerConnect firmy Schmitz Cargobull.

– To ważny kamień milowy dla naszej firmy, gdyż po raz pierwszy korzystamy z pojazdów Schmitz Cargobull. Reputacja producenta daje nam pewność, że są wysokiej jakości i będą wydajnie pracować – powiedział José Esteban Conesa, prezes Primafrio.

Prmafrio specjalizuje się w transporcie owoców i warzyw z Hiszpanii i Portugalii do innych krajów Europy. We flocie ma ponad 2800 pojazdów i dysponuje 45 centrami logistycznymi.

Primafrio: ciche i na oku

Naczepy S.KO Cool mają ocynkowane podwozie, na które Schmitz Cargobull oferuje 10-letnią gwarancję antykorozyjną. Wyposażono je w agregat chłodniczy S.CU d80. Wyróżnia się niskim poziomem hałasu i silnikiem o stosunkowo małej emisji spalin. Panel słoneczny w górnej części obudowy agregatu chłodniczego zapewnia dodatkową energię, która m.in. chroni akumulator przed głębokim rozładowaniem.

primafrio
Jose Esteban Conesa i Andreas Schmitz.

Naczepy mają cyfrowy rejestrator temperatury, nowy system rozprowadzania powietrza w ładowni oraz pełny pakiet serwisowy obejmujący obsługę, naprawę i pomoc w razie awarii na drodze.

Telematyka TrailerConnect umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym temperatury w ładowni, ciśnienia w oponach i pozwala śledzić położenie naczepy. Przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności transportu. Primario sfinansowało pojazdy korzystając z leasingu Cargobull Finance.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź