poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaFlotaPięćdziesiąty pojazd Redos Trailers dla firmy Glorier

Pięćdziesiąty pojazd Redos Trailers dla firmy Glorier

Współpraca Redos Trailers z firmą Glorier przyspieszyła od zera do 50 w ciągu zaledwie niecałych dwóch lat. Od stycznia 2022 roku firma z Nowego Tomyśla dostarczyła bułgarskiemu przewoźnikowi już 50 pojazdów dostosowanych do specyfiki jego działalności.

Jubileuszowy, pięćdziesiąty pojazd odebrał osobiście Aleksandar Sukalinski, prezes firmy Glorier podczas targów Trans Logistica w Warszawie.

Elastyczne rozwiązania

Firma założona w 2007 roku przez Kirila i Anetę Sukalińskich ma siedzibę w Błagojewgradzie, mieście i uzdrowisku w południowo-zachodniej Bułgarii, około 90 km na południe od Sofii. Przedsiębiorstwo szybko się rozwijało, oferując szyte na miarę usługi transportowe, w tym przewozy bezpośrednie, specjalistyczne, ekspresowe, a także dostarczanie ładunków wrażliwych i wysokowartościowych. Zarządzający firmą Glorier kładą duży nacisk na planowanie i zarządzanie transportami. Jako rodzinne przedsiębiorstwo są w stanie brać pod uwagę nawet najdrobniejsze szczegóły tworząc elastyczne rozwiązania odpowiadające na wyzwania, przed którymi stają ich klienci.

Glorier

Biznesowa filozofia bułgarskiego przewoźnika opiera się na trzech filarach: ludziach i relacjach, nieustannym poszukiwaniu nowych rozwiązań i kulturze, w której każdy może i chce dać z siebie jak najwięcej.

Dostrzeżone i docenione

Wspólna droga Glorier i Redos Trailers zaczęła się od… obejrzenia zabudowy firmy z Nowego Tomyśla u innego przewoźnika! Jakość i rozwiązania stosowane przez Redos, w połączeniu z opiniami użytkowników, skłoniły Aleksandra Sukalinskiego do nawiązania współpracy z polskim producentem.

Glorier

Pierwszy pojazd wykonany przez Redos Trailers trafił do floty Gloriera w styczniu 2022 roku. Od tego czasu bułgarski przewoźnik odebrał już łącznie 50 pojazdów, w tym nadwozia stałe zabudowane na samochodach marek MAN i Mercedes-Benz oraz przyczepy z nadwoziami stałymi i przystosowane do systemu BDF. Tym samym Redos Trailers stał się praktycznie wyłącznym dostawcą pojazdów ciężarowych dla firmy Glorier.

Jubileusz na targach

– Glorier koncentruje się głównie na rozwiązaniach dokładnie dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Staramy się działać elastycznie i oferować kompleksowe usługi. Właśnie dlatego używamy różnych pojazdów, począwszy od dostawczych, przez małe i średnie „solówki”, po największe samochody, a także zestawy jumbo, pojazdy z zabudowami BDF czy windami załadowczymi. Redos to partner, który może dostarczać nam wszystkie wspomniane rozwiązania i zabudowy. I to właśnie cenimy w tej współpracy. Możemy na nich liczyć. Potrafią dostosować produkt do specyficznych wymagań, a my dokładnie tego potrzebujemy. Tym sposobem możemy oferować naszym klientom bardzo elastyczne rozwiązania i szeroką paletę usług – mówi Aleksandar Sukalinski.

Glorier

– Jestem dumny z tego jak efektywnie i szybko rozwija się nasza współpraca z firmą Glorier. Rozpoczęliśmy ją nieco ponad dwa lata temu, a do tej pory dostarczyliśmy im już 50 pojazdów. Mam satysfakcję z tego, bo to kolejny dowód na to, że nasze produkty i podejście szybko przekonują do siebie przedsiębiorców. To co i jak robimy są dla nas najlepszą reklamą. Cieszę się, że nasz zespół lubi pracować z wymagającymi klientami, którzy mają swoje zdefiniowane potrzeby. My chętnie podejmujemy wyzwania, jakie przed nami stawiają, dzięki czemu każda kolejna realizacja może być jeszcze lepsza i jeszcze lepiej wspierać klientów w budowaniu przewagi konkurencyjnej w tym niezwykle wymagającym biznesie – tłumaczy Arkadiusz Pankowski, prezes Redos Trailers.

Glorier

Pięćdziesiąty, jubileuszowy pojazd Aleksandar Sukalinski odebrał osobiście podczas targów Trans Logistica w Warszawie. Jest to Mercedes-Benz Actros 1830 z zabudową kurtynową o długości o długości 9,5 metra i wysokości wewnętrznej wynoszącej aż 2,9 m. Lekka rama z cynkowanej ogniowo stali o podwyższonej wytrzymałości pozwoliła zamontować z tyłu chowaną pod zabudowę windę załadowczą o nośności 2 t. Pojazd wyposażono m.in. w zaawansowane systemy zabezpieczenia ładunku opracowane przez inżynierów Redos Trailers, w tym m.in. Palet Stop i Red Lock. Dodatkowo, na życzenie klienta Redos Trailers przemalował pojazd na czarno.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź