piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualności70 pojazdów Redos dla firmy Grabowski

70 pojazdów Redos dla firmy Grabowski

Firma Grabowski Furniture Logistics, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze logistycznej krajowych i zagranicznych producentów mebli, w tym roku powiększy swoją flotę o aż 70 zabudów i przyczep Redos Trailers.

Grabowski Furniture Logistic należy do największych polskich firm spedycyjnych specjalizujących się w obsłudze krajowych i zagranicznych producentów mebli. Firma rozpoczęła działalność w 1997 roku i zapewnia transport mebli „od drzwi do drzwi”, wykorzystując własne środki transportu i nowoczesne, zautomatyzowane centrum magazynowe. Obiekt w Kunowicach, obok Słubic w województwie lubuskim ma 37 000 mkw., czyli ma powierzchnię większą niż pięć pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej. Główna siedziba Grabowski Furniture Logistic mieści się w Świdnicy, koło Zielonej-Góry. Firma zatrudnia ponad 300 osób i dysponuje 2000 zestawami o kubaturze do 120 m3, którymi dostarcza towar do 1500 klientów tygodniowo, głównie w krajach Europy Zachodniej.

Redos: dostosowana konstrukcja

W 2023 roku Redos Trailers przygotował dla firmy Grabowski Furniture Logistic 70 zestawów przestrzennych złożonych z samochodów Mercedes-Benz Actros z zabudowami i przyczepami zaprojektowanymi i wyprodukowanymi przez firmę z Nowego Tomyśla. Każdy z tych zestawów może zabrać nawet 120 m3 ładunku o maksymalnej masie do 24 t.

redos

– Flota firmy Grabowski Furniture Logistic to coś z czego jesteśmy wyjątkowo dumni. I nie chodzi tylko o to, że ta firma korzysta wyłącznie z naszych zabudów i przyczep. Dla mnie najważniejsze jest to, że wypracowaliśmy modelowy format współpracy, której efektem są rozwiązania dobrze wspierające biznes naszego klienta. Ich sukces, to nasz sukces i satysfakcja. Kolejne odebrane pojazdy to dowód, że jesteśmy godnym zaufania, elastycznym partnerem dla największych i najbardziej nowoczesnych firm – mówi Arkadiusz Pankowski, prezes Redos Trailers.

– Rozpoczęcie współpracy z firmą Redos to doświadczenie, z którego jestem bardzo zadowolony. Mebli tapicerowanych nie można wozić w każdym rodzaju pojazdu. To jest towar, który wymaga dobrego traktowania i odpowiednio przygotowanych środków transportu. W trakcie współpracy z firmą Redos, razem z ich zespołem, wprowadziliśmy mnóstwo różnych modyfikacji i nowych rozwiązań. Cieszy mnie to, że mam po drugiej stronie partnera, który reaguje na zgłaszane zagadnienia. Podchodzi do nich rzeczowo i wraca z konkretnymi rozwiązaniami. Dzięki temu stworzyliśmy flotę w całości opartą o zabudowy i przyczepy Redos – tłumaczy Tomasz Grabowski, prezes Grabowski Furniture Logistic.

redos

Redos Trailers to polski producent zabudów i przyczep z siedzibą w Nowym Tomyślu w woj. wielkopolskim. Założona w 1997 roku firma produkuje m.in. zestawy przestrzenne, systemy nadwozi wymiennych (tzw. BDF), a także zabudowy specjalistyczne, w tym m.in. podwozia do przewozu żywych ryb, budowy mammobusów czy butli gazowych. W ofercie firmy są także zabudowy oraz przyczepy z systemami szybkiego dokowania wózków widłowych wewnątrz lub na zewnątrz pojazdu.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź