wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościNaczepy Berger w sieci sprzedaży Schmitza

Naczepy Berger w sieci sprzedaży Schmitza

Od początku 2024 roku naczepy Berger można kupić w sieci sprzedaży Schmitz Cargobull.

Jest to efekt przejęcia przez firmę Schmitz Cargobull 49% udziałów w Berger Fahrzeugtechnik GmbH, do czego doszło we wrześniu 2023 roku. Transakcja została już zatwierdzona przez organy ds. ochrony konkurencji.

Berger Fahrzeugtechnik jest uznanym specjalistą w produkcji lekkich pojazdów o wysokiej jakości, w tym naczep kurtynowych, platform oraz podwozi dla cystern. Zakład firmy znajduje się w Radfeld w Tyrolu w Austrii.

Berger: naczepy, serwis, a z czasem usługi

– Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że dzięki współpracy z firmą Berger będziemy teraz mogli zaoferować naszym klientom jeszcze szerszą gamę produktów. Klienci mogą teraz kupować wyspecjalizowane lekkie pojazdy Ecotrail za pośrednictwem partnerów firmy Schmitz Cargobull. Przewoźnicy zyskują dostęp do większej oferty pojazdów i rozbudowanego pakietu usług dla produktów obu firm – powiedział Boris Billich, dyrektor sprzedaży w spółce Schmitz Cargobull AG.

– Nasze lekkie naczepy Ecotrail cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród klientów zainteresowanych wysoką ładownością. Składają się na to dwie przyczyny: wysoka ładowność oznacza większą wydajność, a jednocześnie sprzyja zrównoważonemu rozwojowi. Nasi klienci mogą teraz korzystać z ogólnoeuropejskiej sieci sprzedaży i serwisu Schmitz Cargobull, która oferuje ogromną wartość dodaną – stwierdził Roland Schneider, dyrektor sprzedaży w Berger Fahrzeugtechnik GmbH.

Klienci będą również mieli szeroki dostęp do części zamiennych za pośrednictwem sieci serwisów Schmitza. W następnym kroku austriackie naczepy zostaną objęte usługami, które Schmitz Cargobull oferuje dla swoich pojazdów.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź