wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościMAN TGE Next Level już w połowie 2024 roku

MAN TGE Next Level już w połowie 2024 roku

Na rynek wchodzi MAN TGE Next Level. Pierwsze dostawy są planowane na maj 2024 roku.

W ramach modernizacji w samochodzie pojawiła się tablica rozdzielcza z cyfrowymi wskaźnikami oraz więcej systemów wspomagających jazdę.

Sprzedaż TGE Next Level już się rozpoczęła na wybranych rynkach. Pierwsze samochody dotrą do klientów w maju 2024 roku.

Większy ekran, więcej miejsca

W nowym wnętrzu uwagę zwraca duży wyświetlacz, umożliwiający sterowanie funkcjami pojazdu oraz system informacyjno-rozrywkowy MAN Media Van z 10,4-calowym wyświetlaczem. System ma w standardzie funkcje DAB+, MAN Connect, App Connect i MAN SmartLink zapewniające integrację ze smartfonami. Później zostaną dodane MAN Media Van Navigation i MAN Media Van Navigation Business, które oprócz nawigacji oferować będą także sterowanie głosem, radio internetowe, strumieniowe przesyłanie multimediów i integrację z asystentem Alexa. Wersja Business zostanie także wyposażona w ekran o przekątnej 12,9 cala.

TGE Next Level

Nowością jest również wielofunkcyjna kierownica, elektroniczny hamulec postojowy i funkcja Keyless Go. Dodano też wygodne uchwyty na kubki, schowki i skrytkę na telefon komórkowy z funkcją ładowania indukcyjnego.

Bardziej wydajna elektronika

– Wraz ze zmianą modelu w przyszłym roku pięknie zagra zarówno to co pod maską, jak i to co w kabinie. I będzie naprawdę głośno. Nie chcemy jeszcze ujawniać wszystkich szczegółów dotyczących MAN TGE Next Level, ale nasi klienci mogą oczekiwać vana, który stanie się kolejnym kamieniem milowym pod względem bezpieczeństwa i komfortu – podsumowuje Martin Imhoff, dyrektor ds. marketingu produktu VAN w MAN Truck & Bus.

TGE Next Level

MAN TGE Next Level otrzyma nową generację jednostek sterujących, czujników i kamer. Zasadniczą modernizację przejdzie również architektura elektryczna i elektroniczna. Umożliwi to doposażenie MAN-a TGE w nowe systemy wspomagające oraz udoskonalenie już stosowanych. Po raz pierwszy w TGE znajdą się m.in.: informacja o znakach drogowych, aktywny system utrzymania pasa ruchu, wykrywania zmęczenia kierowcy i wspomagania parkowania.

TGE Next Level
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź