sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKrone i TIP Group dzielą się telematyką

Krone i TIP Group dzielą się telematyką

Krone Trailer i TIP Group zawarły partnerstwo, umożliwiające transfer danych z systemu telematycznego Krone do aplikacji TIP Trailer Telematics.

– Transformacja cyfrowa wymaga standaryzacji danych, interoperacyjności systemów i otwartych interfejsów. Nasza współpraca z TIP Group jest przykładem praktycznego wdrażania tych zasad – mówi Ralf Faust, dyrektor zarządzający Krone.

– Partnerstwo z Krone jest dla nas bardzo ważne, ponieważ chcemy zapewnić wszystkim naszym klientom i innym zainteresowanym stronom istotne dane. Ponieważ danych dotyczących floty jest coraz więcej, udostępnianie ich przyspiesza działanie każdej zaangażowanej strony. Zapewnia to lepsze i bardziej zintegrowane usługi – zauważa Theo De Vries, wiceprezes ds. usług i informatyzacji w Grupie TIP.

Innowacyjne rozwiązanie telematyczne producenta naczep umożliwia analizę danych naczepy w czasie rzeczywistym. Ma to kluczowe znaczenie dla podnoszenia wydajności i bezpieczeństwa przewozu. Standaryzacja danych i interoperacyjność systemów mają kluczowe znaczenie w zaspokajaniu rosnącego zapotrzebowania na informację. Partnerstwo obu firma gwarantuje przejrzystość i wygodę, dając dostęp do wszystkich poszukiwanych danych za pośrednictwem preferowanego przez użytkownika portalu telematycznego.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź