sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAnna Biekionis jurorką w konkursie Liderzy Jakości OTOMOTO

Anna Biekionis jurorką w konkursie Liderzy Jakości OTOMOTO

Anna Biekionis, Country Manager w DKV Mobility Poland znalazła się w gronie jurorów konkursu Liderzy Jakości czołowej polskiej platformy motoryzacyjnej OTOMOTO.

Jako ekspertka, która prawie od 25 lat zajmuje się rozwijaniem sektora transportu i logistyki oraz wspieraniem polskich przewoźników w podbijaniu rynków europejskich, Anna Biekionis będzie uczestniczyć w wyborze najbardziej jakościowych ogłoszeń w kategorii maszyny ciężkie.

Anną Biekionis jest entuzjastką nowych technologii. Wierzy, że digitalizacja i platformizacja usług są w stanie skokowo zwiększyć efektywność całej branży TSL. Jako część DKV Mobility ma wpływ na globalną transformację rynku i z sukcesami przeprowadza polski oddział przez rewolucję w usługach transportowych, opartą na wykorzystaniu narzędzi informatycznych i danych dużego rozmiaru. W konkursie Liderzy Jakości dla klientów biznesowych OTOMOTO jury wyróżni autorów najbardziej jakościowych ogłoszeń publikowanych na platformie. To wyjątkowa okazja, by promować dobre praktyki sprzedaży online w branży motoryzacyjnej i zachęcać przedsiębiorców do maksymalnej transparentności. Dzięki takim praktykom, klienci mogą szybciej podejmować zakupowe decyzje w świadomy i bezpieczny sposób.

– Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła pomóc w wyborze najbardziej jakościowych ogłoszeń motoryzacyjnych w kategorii heavy. Obserwuję rozwój szeroko pojętej branży motoryzacyjnej od lat 90., jestem entuzjastką innowacji w ogromnym stopniu wpływających na dynamikę tego rozwoju. W dzisiejszych czasach efektywny biznes buduje się w oparciu o dane i analizy, a transparentność i dzielenie się wiedzą są podstawą sukcesu rynkowego. Te wszystkie wartości promuje także OTOMOTO, a konkurs Liderzy Jakości jest ich częścią – mówi Anna Biekionis, Country Manager, DKV Mobility Poland.

DKV Mobility to lider na rynku kart paliwowo-serwisowych dla klientów biznesowych, oferujący bezgotówkowe rozliczanie paliw. Spółka istniejąca w Polsce od 1992 roku, osiągnęła sukces na rynku usług mobilności i nadal dynamicznie rozwija się zarówno pod względem biznesowym, jak i organizacyjnym. Firma stale poszerza swoją ofertę o innowacyjne narzędzia tworzone w oparciu o cyfryzację i nowoczesne technologie, nawiązuje kolejne partnerstwa oraz przejmuje udziały w czołowych europejskich przedsiębiorstwach zajmujących się telematyką, opłatami drogowymi, paliwami, finansowaniem czy e-mobilnoścą. DKV Mobility oferuje najbardziej rozbudowaną sieć stacji paliw w Europie dostępnych dzięki jednej karcie paliwowej, która obejmuje ponad 67 000 stacji paliw, prawie 564 000 punktów ładowania pojazdów elektrycznych oraz około 21 000 stacji z paliwami alternatywnymi.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź