wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaWarto przeczytaćScania Classic: jakość, która pozostaje

Scania Classic: jakość, która pozostaje

Program Scania Classic powstał z myślą o użytkownikach starszych pojazdów Scania. Przewiduje rabaty na oryginalne części zamienne oraz promocyjne stawki na robociznę w autoryzowanych serwisach Scania w Polsce.

Z programu Scania Classic mogą skorzystać pojazdy ciężarowe, autobusy oraz silniki przemysłowe Scania. Wysokość rabatu zależy od wieku. Im starszy pojazd, tym większy rabat.

– Jeśli klient ma zawarty kontrakt przeglądowy, otrzyma preferencyjne warunki już dla pojazdów w wieku powyżej 3 lat – podkreśla Krzysztof Weiss, dyrektor sprzedaży usług serwisowych Scania Polska.

W pozostałych przypadkach oferta dotyczy pojazdów w wieku co najmniej 5 lat. Innych ograniczeń wiekowych nie ma.

Im starszy, tym większy

Wysokość rabatu dla najstarszych pojazdów dochodzi do 40%. Oznacza to, że praktycznie każdy użytkownik starszego pojazdu Scania uzyskuje dostęp do najnowocześniejszego serwisu w atrakcyjnej cenie.

– Mamy wykwalifikowaną załogę posiadającą dostęp do najnowszej techniki diagnostycznej i oferujemy oryginalne części. Nasi pracownicy najlepiej znają pojazdy Scania, a to ma kluczowe znaczenie dla niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności paliwowej, a właśnie z tymi cechami kojarzona jest marka Scania – mówi Krzysztof Weiss.

Program dotyczy oryginalnych części Scania z wyłączeniem wymiany kompletnych podzespołów takich jak: kabina, silnik, skrzynia biegów, tylny most oraz akumulatory. W przypadku autobusów na podwoziach Scania, dotyczy wyłącznie komponentów produkowanych przez firmę Scania. W ramach programu części i robocizna są objęte 12-miesięczną gwarancją.

scania classic

– Program jest dostępny w każdym autoryzowanym serwisie Scania na terenie Polski. Obecnie nasza sieć dysponuje czterdziestoma autoryzowanymi serwisami – dodaje Krzysztof Weiss.

Gotowe do pracy

Z programu Scania Classic można skorzystać podczas każdej wizyty w serwisie Scania. Nie można go natomiast łączyć z innymi promocjami, nie obejmuje również napraw Scania Assistance. Szczegółowych informacji udzielają doradcy serwisowi.

Scania Classic – rabaty na części
Wiek pojazduRabat standardowyRabat z kontraktem obsługowym
3–5 lat15%
5–10 lat15%20%
10–13 lat25%25%
Powyżej 13 lat40%40%

Program rabatowy dla użytkowników starszych pojazdów jest w ofercie serwisów Scania w Polsce od wielu lat. Coraz więcej klientów przekonuje się o jego zaletach i popularność tej usługi systematycznie rośnie.

– Magnesem są nie tylko preferencyjne stawki, ale wysoka jakość obsługi w autoryzowanych serwisach, potwierdzona gwarancją – mówi Krzysztof Weiss. – Prawidłowo obsługiwane pojazdy, naprawiane przy użyciu oryginalnych części, są niezawodne i nadal mogą wydajnie pracować z korzyścią dla swoich właścicieli.

Powiązane artykuły

OBSERWUJ NAS!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Tiktok

 

CZYTAJ NAJNOWSZY NUMER

Zapisz się do newslettera


Zrównoważony rozwój

Opinie

Po godzinach

Zapowiedź